Wyszukiwanie zaawansowane »

Komisy

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Komisy

Postprzez zouza » Wt lut 24, 2015 10:35 pm

Macie może jakieś doświadczenia z komisami samochodowymi? Rozważam kupno samochodu i tak mi przyszedł do głowy pomysł, że żeby trochę oszczędzić, to powinnam kupić autko używane, ale od takich zwykłych prywatnych sprzedawców trochę się boję, mam wrażenie, że bardziej można zaufać właśnie tego typu firmom. Jakieś wskazówki??
zouza

Re: Komisy

Postprzez evita » So mar 14, 2015 9:22 pm

Nie ufałabym takim ludziom, myślą tylko jak oszukać i zarobić.
evita

Postprzez Michalina21 » So lip 20, 2019 6:50 am

Z komisami bywa różnie. Musisz dokładnie sprawdzić samochód przed zakupem. Dobrym nawykiem jest zabranie ze sobą mechanika, komputera oraz miernik grubości lakieru. Ten ostatni można kupić całkiem niedrogo, np. tutaj https://www.sklepelektryka24.pl/mierniki-grubosci.html. Pozwoli nam uniknąć kupna uszkodzonego lub powypadkowego samochodu naprawionego byle jak przez kiepskiego mechanika.
Michalina21

Postprzez edrex » So wrz 21, 2019 5:26 am

Jak dla mnie takie komisy mogłyby nie istnieć, naciąganie ludzi i tyle. My jak kupuje to w salonach, masz pewne auto, przy którym nikt nie kombinował i w dodatku masz gwarancję. Ostatnie kupowałem w Porsche centrum sopot i tam zdecydowanie polecam bo zarówno marka genialna jak i samo podejście do klienta godne pochwały
edrex

Postprzez Paszak919 » Wt paź 29, 2019 7:37 pm

Najważniejsze to sprawdzić auto po swojemu :) Ja ostatnio strasznie napaliłem się na fiata Freemont. Jest tani w użytkowaniu, ma niedrogie części (np. tutaj można tanio kupić klocki freemont) a poza tym znalazłem rewelacyjny egzemplarz.
Paszak919

Postprzez Tomm » Wt cze 02, 2020 2:48 am

Nie tylko w komisach szuka się samochodów. Ogłoszenia ogólnopolskie, lokalne motoryzacyjne mają dużą ofertę. W firmach handlujących samochodami, jak Fox Maciej Szymajda, dużym plusem jest możliwość spokojnego sprawdzenia stanu auta, legalności itp. Inaczej niż dawnych giełdach.

Ostatnio przesunięty w górę Wt cze 02, 2020 2:48 am przez: Anonymous.
Tomm

Powrót do Forum otwarte