Wyszukiwanie zaawansowane »

sposoby na trądzik

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: sposoby na trądzik

Postprzez mamatala » Wt maja 29, 2018 12:56 pm

Niektórzy ludzie bardzo źle reagują na napoje gazowane i na słodkie rzeczy. Moja koleżanka odłożyła te produkty i lepiej radzi sobie ze swoją cerą.
mamatala

Postprzez milla » Wt maja 29, 2018 9:19 pm

Koniecznie trzeba iść do dermatologa. On pomoże na trądzik.
milla

Postprzez anaw » Cz cze 07, 2018 12:15 pm

przy problemach trądziku mega ważne jest skuteczne i odpowiednie codzienne oczyszczanie twarzy. Jakich kosmetyków na co dzień używacie ? Ja od jakiegoś czasu zakochałam się w produktach od Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/demakijaz.html. Moim hitem jest pianka do mycia twarzy Acnevect Purifing Cleanser. W składzie pantenol, olejek miętowy i lawendowy czy ekstrakt z porostów. Skutecznie oczyszcza a przy tym odżywia skórę.
anaw

Postprzez login... » Cz cze 07, 2018 9:05 pm

Mi na trądzik najbardziej pomógł krem cetaphil da ultra. Oczywiście, wszystkie fluidy, pudry poszły w odstawkę, jest tylko ten krem i emulsja do mycia też tej firmy i buzię mam jak marzenie, w końcu, szkoda tylko ,że nie moge używac drogeryjnych kosmetyków, bo zawsze bardzo lubiłam się malować.
login...

Postprzez stasiakit » Wt lip 24, 2018 10:50 pm

Moim zdaniem bardzo ważne jest stosowanie kosmetyków wysokiej jakości. Dla mojej problematycznej skóry okazała się zbawienna seria marki Calluna Medica. Używam teraz naturalnego kremu przeciwtrądzikowego i regulującego sebum oraz maseczki regulującej sebum NIEMCY. Wspaniale normalizują pracę gruczołów łojowych. Cera jest cudownie nawilżona i jednocześnie matowa.
stasiakit

Postprzez kaziik23 » Wt sie 07, 2018 12:47 pm

Ogólnie myśle, że najlepiej udać się z tym do lekarza. Sądzę, że tylko w taki sposób będzie można pozbyć sie trądzika.
_____
zakłady sportowe
kaziik23

Postprzez Alisja » Śr sie 08, 2018 1:19 am

Sposobów jest wiele i różnią się one ,między sobą w zalezności od rodzaju trądziku. Ja akurat cierpie na tradzik różowaty, z którym radze sobie coraz lepiej, bo stosuje się do porad, które stosunkowo niedawno przeczytałam w tym artykule https://kolagen.info/i54,tradzik-rozowaty.html . Polecam się z nim zapoznac jeśli tak jak ja cierpicie na trądzik różowaty.
Alisja

Postprzez coleks » Śr sie 08, 2018 9:07 am

mi najbardziej pomaga krem na trądzik i do tego talbetki
coleks

Postprzez elabarbara » Pn wrz 24, 2018 3:14 am

Trądzik w czasie ciąży jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Nie martwcie się, przeminie po burzy hormonów. Jednak warto o skórę twarzy zadbać mimo to. Ja stosowałam w ciąży krem przeciwtrądzikowy marki Calluna Medica. To bezpieczna alternatywa dla drogeryjnego kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nie obciąża naszej skóry i pomaga ją szybciej zregenerować.
elabarbara

Postprzez login... » Wt lis 06, 2018 12:58 pm

U mnie pomogły dopiero leki, które mi zapisała dr Bacz Malinowska. Chodzę do Niej w klinice Dermedicus, http://www.dermedicus.eu/, trafiłam tam z polecenia koleżanki, któej też pani doktor pomogła w walce z trądzikiem, tyle że różowatym.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte