Wyszukiwanie zaawansowane »

Zakup mieszkania nad morzem

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Zakup mieszkania nad morzem

Postprzez ramsan » Pt paź 09, 2015 5:06 pm

Sama mieszkam w okolicach Trójmiasta. Jeszcze wcześniej mieszkałam w trójmieście, wynajmowałam mieszkanie, dzięki biurze nieruchomości (http://biuro-partner.com/alety-korzysta ... ojmiescie/)szybko udało mi się kupić w miarę tani dom na obrzeżach miasta. Polecam ! W samym mieście źle też się nie mieszkało, ale w obrzeżach czuję, ze odpoczywam.
ramsan

Postprzez miladama » Pt paź 09, 2015 6:29 pm

polecam się rozejrzeć czasami tanio można kupić apartament nad morzem:)
miladama

Postprzez Iwona O. » Cz paź 15, 2015 9:58 am

Równiez uważam ze mieszkanie gdzies w jakiejś nadmorskiej miejscowości to cos wspaniałego. Sama rozgladam się za mieszkaniem w takich okolicach. Ale ja konkretnie Gdańsk mam na mysli. Bardzo lubię to miasto. Tu http://www.dopoznania.pl/gdansk/# znalazłam bardzo ciekawe oferty :) Może i Ty coś wybierzesz interesującego?
Iwona O.

Postprzez login... » Pn paź 19, 2015 5:09 pm

Co waszym zdaniem jest niezbedne w mieszkaniu?
login...

Postprzez czekoladowamilka91 » Pn paź 19, 2015 6:18 pm

Ja np nie wyobrażam sobie mieszkania bez internetu i telewizji. Nie mogłabym bez tego funkcjonować. niedługo zmieniam mieszkanie i przeglądam inea ebook - zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty. Obecnie mam plusa i cyfrę ale czuję, że przepłacam. Wolałabym mieć wszystko w jednym pakiecie. Co do mieszkania nad morzem to my z meżem rozważaliśmy taką opcję ale ostatecznie kupiliśmy mieszkanie na obrzeżach Poznania. Nad morzem jest fajnie ale w sezonie później to martwe miejsce a my lubimy gdy tętni życiem :)
czekoladowamilka91

Postprzez narinea » Wt gru 22, 2015 3:56 pm

Zakup mieszkania zawsze jest opłacalny, ważna jest oczywiście lokalizacja i jeśli zależy nam na całorocznym wynajmie to warto postawić na Wola Invest, te apartamenty zawsze będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
narinea

Postprzez AgaFil » Pt gru 25, 2015 5:04 am

Kiedyś było moim marzeniem mieszkanie nad morzem. Myślę, że dużo osób może o tym marzyć.
AgaFil

Postprzez tyśka » Cz kwi 14, 2016 12:54 pm

Fakt, też myślę o kupnie mieszkania pod wynajem na gdyńskim Bernadowo Park, przyda się potem trochę grosza do emerytury za wynajem.
tyśka

Postprzez gorter » Śr cze 01, 2016 11:33 am

Ale czy to ma większy sens? Popatrzcie na to - https://tabelaofert.pl/nowe-domy
W cenie mieszkania nad morzem kupicie nowy dom w średniej wielkości mieście. Po co wam to mieszkanie nad morzem, skoro i tak nie spędzicie tam więcej niż 2 tygodnie?
gorter

Postprzez drakońska » Cz cze 23, 2016 11:18 am

Mieszkanie nad morzem to doskonały pomysł, też o tym myślę, bardzo podoba mi się Gdynia, bardzo ładne miasto z tradycjami, a osiedle Bernadowo Park podoba się chyba każdemu, bo jeśli tam mieszkać to tylko w takim pięknym, zielonym, spokojnym miejscu :D
drakońska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte