Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak szybko schudnąć?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez sanderka00 » Wt paź 20, 2015 12:26 pm

Spróbuj przejść na odpowiednią dietę. Nie ustalaj jej jednak na własną rękę tylko wybierz się z tym do dietetyka. W Centrum Dietetycznym Naturhouse - http://www.naturhouse-polska.pl/adresy- ... se-3-maja/ ustalą indywidualny plan żywieniowy dla Ciebie. Prowadzą oni kurację, dzięki której będziesz mogła cieszyć się zgrabną i szczupłą sylwetką. Na stronie doczytasz szczegóły.
sanderka00

Postprzez gomi34 » So paź 24, 2015 3:21 pm

Nie wiem jak szybko schudnąć ale wiem jak skutecznie schudnąć. Ja w lato biegam pół maratony a zima biegam na nartach:)))
gomi34

Postprzez ewel8 » Śr paź 28, 2015 12:58 pm

Nie da się szybko schudnąć, poza tym to bardzo niezdrowe. Gubienie kg to proces długotrwały wymagający wiele cierpliwości i samozaparcia. Ja zdecydowałam się na zakup sprzęt do ćwiczeń w domu, mając małe dziecko trudno się wyrwać z domu... :) Mogę polecić orbitreka i steper. Jeżeli szukacie dobrego sprzętu do ćwiczeń, zajrzyjcie na http://profitness.pl .
ewel8

Postprzez login... » Pt paź 30, 2015 8:22 pm

Moim zdaniem świetnym sposobem na redukcję wagi jest catering dietetyczny. Sama zamawiam pudełka z firmy Maczfit i dostaję 5 regularnych posiłków na każdy dzień, smacznych, zdrowych i dietetycznych. Bez zakupów, bez gotowania, bez myślenia, co ugotować itp. Polecam każdemu!
login...

Postprzez Czarny » So paź 31, 2015 8:55 am

Trzeba jeść regularnie 5 posiłków dziennie w odstępach co 3 godziny.
Czarny

Postprzez angelika_kn » Pn lis 30, 2015 11:02 pm

Jak już ktoś wcześniej wspomniał odpowiednia dieta i ćwiczenia to podstawa. Odchudzanie jednak wcale nie musi być męką. Wystarczy wybrać się na wczasy odchudzające. To takie połączenie wypoczynku nad morzem z dobrze dobraną dietą oraz treningami. Przyjemne z pożytecznym. Więcej można doczytać sobie tutaj http://www.odchudzanie.primaveraspa.pl :)
angelika_kn

Postprzez Adinos » Wt gru 01, 2015 8:41 am

Proponuję nie jeść po 18 i wprowadzić ćwiczenia, a waga sama spadnie.
Adinos

Postprzez login... » Śr gru 02, 2015 12:22 am

Ze środków na odchudzanie, to najlepiej zapewne jakieś suplementy, przykładowo przyspieszające metabolizm. Polecam też Therm Line Forte - świetny środek, który powoduje jakby rozgrzanie organizmu i przy tym spala tkankę tłuszczową. Polecam też zajrzeć tutaj w kwestii właśnie odpowiednich środków wspomagających odchudzanie. Ogólnie jednak wiem, że do ćwiczeń jakichkolwiek często ciężko się po prostu zmusić, mimo to jednak uważam, że to jest najlepsza opcja i w miarę możliwości powinno się znaleźć siłę i chęci na ćwiczenia ;) Dodatkowo też samo schudnięcie nie wyrzeźbi nam ładnie sylwetki, co jest kolejnym argumentem za ćwiczeniami.
login...

Postprzez marzenka.o » Śr gru 02, 2015 9:06 am

Adinos napisał(a):Proponuję nie jeść po 18 i wprowadzić ćwiczenia, a waga sama spadnie.

Z tym niejedzeniem po 18 to głupi mit niestety ;). Nie powinno się jeść na trzy godziny przed snem, więc to kiedy spożywamy kolację zależy od naszego trybu życia.
marzenka.o

Postprzez iga2 » Śr gru 02, 2015 10:18 pm

Znalazłam ostatnio fajną książkę na ten temat "Wielki atlas ćwiczeń dla kobiet" Dobra książka polecam
iga2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte