Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak szybko schudnąć?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Anielka1 » Śr maja 02, 2018 12:47 am

trzeba odchudzać się z głową.Ostatnio kupiłam sobie bieliznę korygującą z tego sklepu http://orirose.pl/ i przyznam szczerze ,że moje ćwiczenia odchudzające zaczynają dawać efekty. Oprócz tego piję wodę. Bielizna jest mega sexy i mężowi bardzo się podoba :)
Anielka1

Postprzez login... » Cz maja 03, 2018 2:53 pm

Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg
login...

Postprzez login... » N maja 06, 2018 6:15 pm

Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.
login...

Postprzez login... » Wt maja 08, 2018 6:58 pm

Foreverslim jest dobry i naprawde widac po nim efekty Brałąm przez 4 miesiące z tygodniową przerwą i zrzuciałam 10 kg więc bardzo dużo, ludzie nie mogą się nadziwić jak mnie widzą, a co najważniejsze ja się czuję bardzo dobrze
login...

Postprzez login... » Wt maja 15, 2018 7:34 pm

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.
login...

Postprzez login... » Śr maja 16, 2018 4:33 pm

W moim przypadku po zastosowaniu Slimunox, spadki wagi nie były stałe, raz bylo wiecej, raz mniej, a ważyłam się co piątek. Nie mniej na koniec okazało się, ze łącznie schudłam 12 kg co jest dla mnie spełnieniem marzeń
login...

Postprzez login... » Pt maja 25, 2018 11:54 am

Każdy może schudnąć.Wystarczą nie duże zmiany i dobre tabletki odchudzające.Tak było w moim przypadku.Dieta i Slimunox.w końcu mi się udało.I nie było to wcale aż tak bardzo męczące.Więc jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.
login...

Postprzez login... » N maja 27, 2018 3:19 pm

Mogę zdecydowanie potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają, przy czym jednak musicie zwrócić uwagę na własne podejście - warto wprowadzać aktywność fizyczną i zmieniać dietę. Bez tego również schudniecie, ale efekty będą trwalsze i lepsze właśnie wtedy, gdy zaczniecie zmieniać styl życia. Slimunox faktycznie działa, ale wymaga odpowiedniego podejścia.
login...

Postprzez Achdrao » Pn maja 28, 2018 11:02 pm

Najlepiej to chyba po prostu dbac o odpowiednią dietę i regularnie ćwiczyć. Przecież jest sporo dobrych klubów fitness takich jak ten http://efc.pl/ w Warszawie gdzie można zapisać się na wiele interesujących zajęć i na prawdę porządnie poćwiczyć!
Achdrao

Postprzez Calineczka Max » Wt maja 29, 2018 6:52 pm

Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i dało to jak najbardziej pozytywny efekt. Moim zdaniem to jeden z najlepszych sposobów by pozbyć się calej nadwagi jaką się miało
Calineczka Max

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte