Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak szybko schudnąć?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Natalia Z » Wt maja 29, 2018 6:55 pm

login... napisał(a):Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

Oj to ci troszkę zazdroszczę, bo ja w takim czasie schudłam 12 kilo. Nie mniej to i tak dla mnie bardzxo dobry wynik i nie będę ukrywać, że bez Slimunox też bym tego dokonała, bo tak nie jest
Natalia Z

Postprzez Oliwka3008 » Wt maja 29, 2018 8:08 pm

Mnie pomogła Wygodnadieta. Z nimi jem smacznie, zdrowo i do syta a przy tym chudnę. Uregulowałam też godziny posiłków i zaczęłam nabierać zdrowych nawyków żywieniowych co również bardzo pomogło.
Oliwka3008

Postprzez milla » Wt maja 29, 2018 9:15 pm

Co nagle, to po diable. Odchudzanie powinno być przede wszystkim prowadzone z głową.
milla

Postprzez login... » Cz maja 31, 2018 9:06 am

Ja stosowałem suplement diety Slimunox i szybko straciłem 10 kg bez jakichkolwiek problemów.Polecam każdemu,kto chcę stracić na wadzę,bez głodówek i ciężkich treningów wystarczy niewymagająca dieta.
login...

Postprzez majowka31 » Cz maja 31, 2018 12:47 pm

Tylko dieta i ruch. W moim przypadku dieta z dostawą do domu, tzw. pudełkowa z https://www.maczfit.pl/ naprawdę dała efekt :) Nie ufałabym suplementom, trzeba po prostu zmienić nawyki na zdrowe, a jednym z nich jest regularne jedzenie!
majowka31

Postprzez amelkax » Cz maja 31, 2018 6:53 pm

Szybko schudnąć da się tylko z konsultacją dietetyką, sama jestem po takiej konsultacji po urodzeniu dziecka i tą metodą było najprościej. Próbowałam schudnąć sama, ale trwało to zbyt długo.

ecoexpress24
amelkax

Postprzez hermionagranger » Pt cze 01, 2018 11:01 pm

Nie serwujcie sobie kolejnych dawek chemii zawartej w suplementach diety. Chcąc schudnąć trzeba się dowiedzieć, czy nie macie przypadkiem nadmiaru nagromadzonej wody w organizmie, bo wtedy wystarczy pić naturalne moczopędne napoje i masa wam zleci. Nie mam na myśli piwa xD ale np. dla mojej mamy moczopędnie a w efekcie odchudzająco działa yerba mate, taka jak tu: http://mocyerbamate.pl/ zwłaszcza że mama nie lubi kawy.
hermionagranger

Postprzez login... » N cze 03, 2018 7:31 pm

I ja w końcu mogę dołączyć do osób którym udało się schudnąc dzięki pomocy Slimunox.I wbrew pozorą nie było to tak strasznie męczące jaby się mogło wydawać.
login...

Postprzez Moniczka12 » Cz cze 07, 2018 1:21 pm

Czy yerba rzeczywiście pomaga schudnąć? Spotkałam wiele opinii pozytywnych, ale żadnego naukowego potwierdzenia. Może warto spróbować?
Moniczka12

Postprzez login... » So cze 09, 2018 7:24 pm

Ja z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona. W końci moja waga spadłą o całe 13 kilo i mogę stwierdzić, ze według wszelkich możliwych kalkulatorów nie mam nadwagi
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte