Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie kupujecie sprzęty kuchenne?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Gdzie kupujecie sprzęty kuchenne?

Postprzez login... » Cz wrz 03, 2015 8:01 pm

Gdzie kupujecie np lodówki, pralki? W sklepie stacjonarnym czy raczej w sieci? Bo widziałam kapitalną lodówke w świetnej cenie na electro.pl i zastanawiam sie czy kupic czy raczej zapłacić więcej ale widziec realnie co kupuję :)
login...

Re: Gdzie kupujecie sprzęty kuchenne?

Postprzez evita » Pn wrz 07, 2015 1:22 pm

Ja wszystko zamawiam przez Internet. Nawet znalazłam dobre pojemniki plastikowe Erg-system i też chcę je zamówić, bo są naprawdę dobrej jakości.
evita

Postprzez januszka » Cz wrz 10, 2015 5:36 pm

od zawsze na avans.pl jakoś mam zaufanie do tego sklepu
januszka

Postprzez Muzonka » Śr wrz 30, 2015 10:47 pm

Zależy, jakie sprzęty. Na przykład okap kupiłam w Castoramie http://www.castorama.pl/produkty/urzadz ... soria.html Ale już mikrofalówkę zamówiłam w sieci.
Muzonka

Postprzez lusia34 » Pn mar 20, 2017 1:34 am

Ja ostatnio korzystam z Ceneo. Wybieram najtańszą ofertę sprawdzam opinie i kupuje. Jeszce się nie zawiodłam. Moim ostatnim zakupem jest stół kuchenny
lusia34

Postprzez Pietruszeczka » Pn mar 20, 2017 11:41 am

lusia34 napisał(a):Ja ostatnio korzystam z Ceneo. Wybieram najtańszą ofertę sprawdzam opinie i kupuje. Jeszce się nie zawiodłam. Moim ostatnim zakupem jest stół kuchenny

Dzięki za info. Bo osobiście zastanawiam się nad którymś z tych stołów, ale jeszcze decyzji nie podjęłam :)
Pietruszeczka

Postprzez adriankosec » Wt mar 21, 2017 1:14 pm

Zazwyczaj w większych sklepach z wyposażeniem agd i rtv, chociaż ostatnio coraz częściej zaglądam do internetu :P
adriankosec

Postprzez login... » Wt mar 21, 2017 2:53 pm

Najlepiej to rozejrzeć się po sklepach, a potem srawdzić na allegro jak się ceny trzymają :P W internecie też wybór większy więc wygodniej w internecie kupować.
login...

Postprzez Mirage » Pn kwi 10, 2017 10:46 am

Bardzo dużo i bardzo łatwo takie sprzęty kuchenne znaleźć teraz w sieci, a jeżeli niekoniecznie chcemy tam kupować, zawsze można, gdzie dany sprzęt można znaleźć i w jakiej cenie, z wykorzystaniem porównywarki, na przykład szukając płyt gazowych http://www.homebook.pl/produkty/plyty-gazowe-do-zabudowy można przejrzeć oferty wielu sklepów i dowiedzieć, w którym co i za jaką cenę można znaleźć.
Mirage

Postprzez Wrowszen » Pt maja 19, 2017 2:27 pm

Ja najczęściej przeglądam ofertę na ceneo. Jak kupowałam zmywarkę to sprawdziłam też ranking zmywarek pod zabudowę. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc wolałam zdać się na profesjonalistów. Dla zainteresowanych podsyłam link do rankingu i sklepu https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking_zmywarek_do_zabudowy . Może cos Was zainteresuje.
Wrowszen

Następna strona

Powrót do Forum otwarte