Wyszukiwanie zaawansowane »

Własny biznes

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Własny biznes

Postprzez Nusinek » Wt wrz 08, 2015 6:15 pm

Mam wielkie plany :) Chcę w koncu założyć jakąś własną działalność. Pomysłów mam parę i wydaje mi się że najmniejszym ryzykiem są magazyny do wynajęcia. jak myślicie? ma to szansę powodzenia?
Nusinek

Re: Własny biznes

Postprzez milla » Wt wrz 08, 2015 8:34 pm

Pewnie, że ma. Powodzenia w prowadzeniu biznesu!
milla

Postprzez login... » Śr wrz 09, 2015 5:16 am

Oczywiście, że pomysł z własnym biznesem jest dobry. W magazynach są potrzebne wózki widłowe, może na początek kupić
używane. Ale obawiam się, że opony będzie trzeba wymienić. Ciekawą ofertę opon do wózków widłowych ma firma
Prestige Tyres. Życzę powodzenia.
login...

Postprzez marek32 » Pn paź 26, 2015 6:48 am

To bardzo dobry pomysł. Znam kilka osób które prowadza podobną działalność i dają rade. Jęli będziesz szukała wyposażenia to w tym sklepie mają na przykład bardzo solidne regały magazynowe.
marek32

Postprzez Moniczka12 » Pn paź 26, 2015 5:29 pm

Pomysł jest dobry, ale musisz pamiętać o tym by zadbać o dobrą reklamę. W twoim wypadku dobrze może zadziałać marketing społecznościowy marketing społecznościowydużo firm tak działa i na prawdę dobrze sobie radzi.
Ostatnio edytowano Wt mar 28, 2017 6:45 pm przez Moniczka12, łącznie edytowano 1 raz
Moniczka12

Postprzez olabora » Pn paź 26, 2015 8:13 pm

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz:)
olabora

Postprzez marecka » Wt sty 12, 2016 8:25 am

To dobry pomysł, ponieważ jest coraz większe zapotrzebowanie na magazyny do wynajęcia.
Pamiętaj, aby w swojej ofercie posiadać magazyny w dobrej lokalizacji tak jak te http://www.ballyvesey.pl/oferta/hale-i-magazyny/hale-ogrzewane, ponieważ lokalizacja i dobry dojazd do magazynów jest sprawą priorytetową na która najczęściej zwracają uwagę osoby szukające magazynów do wynajęcia.
marecka

Postprzez miaa » Śr mar 09, 2016 2:35 am

Dużo osób ostatnio interesuje się tematem inwestycji w magazyny, wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. Sprawdźcie sobie http://www.fami.com.pl/katalog/szafy - producent ma w ofercie szafy magazynowe, pojemniki plastikowe i wiele innych.
miaa

Postprzez Lovtby » Śr mar 09, 2016 11:08 am

No wiadomo, że gdzieś musisz gromadzić produkty. Jeżeli to branża handlowa, to jest to chyba najlepsza opcja, bo ciężko będzie wybudować na start.
Industrialne wnętrza dzięki Loftbar.pl
Lovtby

Postprzez 62miko » Śr mar 23, 2016 9:47 pm

Fajnie, że myślisz o własnej firmie. Zauważyłam, że coraz więcej Polaków decyduje się na ten krok i to się ceni. Praca na etacie w naszym kraju przynosi marne dochody niestety. Zanim założysz DG poczytaj ciekawe artykuły o biznesie dostępne na http://cenabiznesu.pl/ Przydadzą ci się nie raz i pomogą w prowadzeniu firmy.
62miko

Następna strona

Powrót do Forum otwarte