Wyszukiwanie zaawansowane »

sukienka komunijna 2016

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: sukienka komunijna 2016

Postprzez Fajnababka » Pt sty 13, 2017 12:06 am

Sukienka i przepiękne uczesanie komunijne to fajny zgrany duet. Teraz komunie to normalnie pokaz mody. Dlatego warto dziecko ładnie odpicować, aby z wyglądem nie było w tyle ;). Szkoda, żeby dziewczynka czuła się niekomfortowo w tak ważnym dla niej dniu.
Fajnababka

Postprzez Rilbelnys » Pt sty 27, 2017 10:38 am

Wszyscy w albach - szatkach, coś w tym stylu musisz mieć http://www.alba.poznan.pl/ Raczej nie słyszałam, żeby ktoś mógł coś innego ubrać według swoich upodobań. Zresztą jakby się czuło dziecko, jakby wszyscy byli w szatkach, a jedna sama w sukience.
Rilbelnys

Postprzez poborra » Wt lut 07, 2017 5:06 pm

Kupujcie internetowo, więcej jest ok, lepiej można trafić, a najlepszy przykład macie o tutaj - http://www.navona.pl Mowa oczywiście o sukience dla mamy, a nie dla dziecka. Bo z tym rozwiązaniami dla dzieci, wszędzie jest zupełnie inaczej.
poborra

Postprzez aalaa » Pt lut 10, 2017 2:21 pm

Mi sie strasznie podobaja te suknie: http://maribellka.blogspot.co.uk/2017/0 ... nijne.html ale raczej zbyt balowe.
aalaa

Postprzez agnieszka8211 » N mar 19, 2017 12:45 am

Jak dla mnie faktycznie trochę zbyt "balowe". Stroje komunijne oczywiście powinny być eleganckie, ale moim zdaniem trochę bardziej skromne :)
agnieszka8211

Postprzez login... » Cz cze 01, 2017 9:45 pm

agnieszka8211 napisał(a):Jak dla mnie faktycznie trochę zbyt "balowe". Stroje komunijne oczywiście powinny być eleganckie, ale moim zdaniem trochę bardziej skromne :)

Zgadzam się, komunia to nie wesele, choć ja mojej córce kupiłam sukienkę, ale była bardzo skromna i elegancka, bez cekinów itp. a takie też widziałam na komunijnej rewii w zeszłym roku. Śliczne sukienki komunijne mają w sklepie Emmi Mariage.
login...

Postprzez login... » Cz lip 13, 2017 6:00 am

Osobiście wolę alby komunijne od sukienek, nawet tych skromnych. Dzieci wyglądają każde tak samo, to ważne, aby jedne od drugich nie czuły się gorsze w takim dniu, gdy nie chodzi wcale przecież o strój.
login...

Postprzez login... » Wt wrz 26, 2017 6:17 pm

login... napisał(a):Osobiście wolę alby komunijne od sukienek, nawet tych skromnych. Dzieci wyglądają każde tak samo, to ważne, aby jedne od drugich nie czuły się gorsze w takim dniu, gdy nie chodzi wcale przecież o strój.

Też bardzo lubię alby, jest w nich coś naprawdę uroczego :) Uważam, że to dobra tradycja, że dzieci idą w albach, choć z drugiej strony każdy rodzic ma prawo sam decydować, czy dziecko pójdzie w albie, w garniturku czy sukience :)
login...

Postprzez login... » Śr lis 01, 2017 9:36 am

login... napisał(a):Osobiście wolę alby komunijne od sukienek, nawet tych skromnych. Dzieci wyglądają każde tak samo, to ważne, aby jedne od drugich nie czuły się gorsze w takim dniu, gdy nie chodzi wcale przecież o strój.

Pełna zgoda! Alby świetnie pełnią swoją rolę choć też rozumiem stanowisko, że każdy rodzic może decydować o tym jak ubierze dziecko. Ale jednak z uwagi na specyfikę uroczystości alby wg mnie są najlepszym rozwiązaniem i moja córka pójdzie właśnie w albie :)
login...

Postprzez login... » N sty 21, 2018 10:07 pm

A ja wychodzę z założenia, że rodzice powinni mieć prawo wybrać, jakie stroje komunijne im się podobają. Jedni wolą skromne alby, inni wystawne sukienki, jest to tylko ich sprawa.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte