Wyszukiwanie zaawansowane »

catering dietetyczny

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

catering dietetyczny

Postprzez Hanka30 » Pn wrz 21, 2015 10:05 am

Hej, dziewczyny! Korzystacie może z cateringu dietetycznego? Podobno to świetny sposób na zgubienie zbędnych kg :) Moja koleżanka na pudełkach bardzo ładnie zleciała z wagi, a jedzenie, które przynosiła ze sobą do pracy, wyglądało przepysznie! Sama zastanawiam się nad wyborem takiej opcji, rozważam zakup próbnego zestawu od [urlhttp://www.maczfit.pl/#wybierz-swoj-program]Maczfit[/url] - jaką opcję kaloryczną na początek powinnam wybrać?
Hanka30

Re: catering dietetyczny

Postprzez login... » Pn wrz 21, 2015 10:06 am

Coś mi się z linkiem stało, postuję raz jeszcze :)

Hej, dziewczyny! Korzystacie może z cateringu dietetycznego? Podobno to świetny sposób na zgubienie zbędnych kg :) Moja koleżanka na pudełkach bardzo ładnie zleciała z wagi, a jedzenie, które przynosiła ze sobą do pracy, wyglądało przepysznie! Sama zastanawiam się nad wyborem takiej opcji, rozważam zakup próbnego zestawu od Maczfit - jaką opcję kaloryczną na początek powinnam wybrać?
login...

Postprzez maniki » Pn wrz 21, 2015 10:31 am

Przydałby mi się taki katering codziennie, bo strasznie przytyłam.
maniki

Postprzez monaliza » Pn wrz 21, 2015 1:52 pm

Też bym takim cateringiem nie pogardziła. Z nim pewnie dużo łatwiej pilnuje się tego, co się codziennie je.
monaliza

Postprzez evita » Wt wrz 22, 2015 10:48 am

Chciałabym taki codziennie do pracy :)
evita

Postprzez xena » Cz paź 22, 2015 12:50 pm

Ja również zamawiam jedzenie do domu z firmy. Tak samo mąż. Jesteśmy dość zapracowanymi ludźmi i po prostu oboje nie mielismy czasu na gotowanie. Poza tym w tym momencie mamy w firmie dużo zleceń oraz wiele czasu spędzamy na pracy. Z jednej strony to dobrze bo dużo zarobimy ale z drugiej trochę odbijało się to na naszym zdrowniu bo odżywialismy się półproduktami. Teraz jestem o wiele bardziej zadowolona. Jedzonko dostarcza nam firma. Zawsze jest świeże oraz smaczne. Ceny równiez nie są takie wysokie. Wcześniej wydawałam niewiele mniej na produkty do gotowania ( wolałam gotować z tych lepszych ).
Katering domowy zamawiam tutaj: http://studio-catering.pl/catering-domowy/ - jest to firma z Warszawy.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.
xena

Postprzez rumiankowa » Pt paź 23, 2015 1:03 pm

Super opcja z takim dowozem pudełek. Sama się zamierzam, żeby zamówić sobie z tej firmy Maczfit zestaw próbny. Wygoda, komfort, a jak jeszcze zdrowe i dietetyczne, to już w ogóle wypas :)
rumiankowa

Postprzez tosemja » Pt paź 23, 2015 6:23 pm

Niestety u mnie takiego nie ma :(
tosemja

Postprzez kinia878 » Pt paź 30, 2015 8:25 pm

rumiankowa napisał(a):Super opcja z takim dowozem pudełek. Sama się zamierzam, żeby zamówić sobie z tej firmy Maczfit zestaw próbny. Wygoda, komfort, a jak jeszcze zdrowe i dietetyczne, to już w ogóle wypas :)

Ja się właśnie zastanawiam nad taką opcją. Koleżanka z pracy ma i w 6 tygodni schudła 5 kg...
kinia878

Postprzez login... » Pt lis 27, 2015 1:55 pm

Ile można zdrowo chudnąć na miesiąc?
login...

Następna strona

Powrót do Forum otwarte