Wyszukiwanie zaawansowane »

gdzie kupić ładną szafkę rtv?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

gdzie kupić ładną szafkę rtv?

Postprzez login... » Cz paź 15, 2015 11:39 am

Może znacie jakieś sklepy online, w których można znaleźć ładną szafkę rtv? interesują mnie raczej ciemne kolory.
login...

Re: gdzie kupić ładną szafkę rtv?

Postprzez katona » Cz paź 15, 2015 11:49 am

Myślę, że jest wiele sklepów, gdzie będzie w ofercie coś takiego. Spójrz na przykład tutaj, gdzie jest taka szafka Rtv Bello, moim zdaniem bardzo ładna i naprawdę oryginalna.
Sama mam meble z tej kolekcji, Bello to włoska firma, która zajmuje się produkcją mebli od lat i sprzedaje je przez internet.
Są to rzeczy dobrej jakości, mają też nieduże ceny.
Skoro szukasz raczej ciemniejszych rzeczy, to może ta przypadnie ci do gustu:
Obrazek
katona

Postprzez morgial » N paź 25, 2015 8:16 pm

W tym sklepie jest bardzo duży wybór fajnych i solidnych mebli do slonu. kupowałam tam niedawno stoł i krezesła.
morgial

Postprzez lilka23 » Pn mar 20, 2017 1:35 am

Przejrzyj oferty sklepów internetowych na pewno znajdziesz coś ciekawego i wartego uwagi. Ja miałam duży problem ze znalezieniem stołu okrągłego ale kupiłam w końcu taki jaki chciałam.
lilka23

Postprzez monikabert90 » Cz sie 16, 2018 8:23 am

Jeśli poszukujesz ładnych, oryginalnych i stylowych szafek pod telewizor, to polecam zajrzeć do oferty na stronie internetowej https://eco.lupus.eu/101-everest-nowoczesne-szafki-rtv. Firma ECO LUPUS zajmuje się projektowaniem i produkcją takich mebli już od wielu lat. Można tam więc liczyć na wysoką jakość. Według mnie ich meble idealnie nadają się do nowoczesnych i eleganckich wnętrz ;)
monikabert90

Postprzez deminia » Cz sie 16, 2018 8:23 pm

Jestem osobą, którą trudno zadowolić. Zależało mi na jakości i na tym, żeby towar nie był za miliony monet. Niestety w obecnych czasach jest to wręcz niemożliwe. Przypadkowo trafiłam na stronę: https://www.wikimeble.pl/STOLIKI_RTV .
Nie miałam zbyt wielkich nadziei z tymi zakupami i myślałam, że raczej się rozczaruje, Ku mojemu zaskoczeniu jakość jest bardzo dobra i już zastanawiam się nad innymi rzeczami, które mogłabym u nich zakupić,
deminia

Postprzez MoniMil » So wrz 14, 2019 10:26 pm

Ja z doświadczenia polecam Mirjan24. ich szafki RTV bardzo ładnie się prezentują oraz dobrej jakości.

Ostatnio przesunięty w górę So wrz 14, 2019 10:26 pm przez: Anonymous.
MoniMil

Powrót do Forum otwarte