Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki zakład pogrzebowy z Warszawy

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Jaki zakład pogrzebowy z Warszawy

Postprzez login... » N lis 15, 2015 9:32 am

Witam.Czy ktoś może jest z Warszawy? Szukam obecnie rzetelnego oraz sprawdzonego zakładu pogrzebowego.Czy możecie kogoś polecić?
login...

Re: Jaki zakład pogrzebowy z Warszawy

Postprzez xena » Cz lis 19, 2015 12:20 pm

login... napisał(a):Witam.Czy ktoś może jest z Warszawy? Szukam obecnie rzetelnego oraz sprawdzonego zakładu pogrzebowego.Czy możecie kogoś polecić?

W Warszawie jest wiele zakładów. Sama do tej pory miałam do czynienia z dwoma.Nie powiem abym była z któregoś bardziej zadowolona ale jeśli miałabym kolejny raz decydowac się na skorzystanie z któregoś to bez wątpienia byłby to zakład pogrzebowy Olimp:
http://www.olimp-m.pl/

Aktualnie w Warszawie mają kilka swoich placówek.jestem bardzo zadowolona z opieki jaką nas objęli. Załatwili wszystkie formalności.Ceny również sa korzystne.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.
xena

Postprzez gretonia » Wt sty 12, 2016 1:52 pm

Śmierć i pogrzeb bliskiej osoby to temat, którego raczej unikamy jeśli nie musimy się tym zajmować. Jednak dobrze, że taki temat powstał ponieważ czasami nie wiemy jakim ułatwieniem jest wybranie dobrego zakładu pogrzebowego. Ja przekonałam się o tym gdy zmarła moja babcia. Wybierając zakład Elizjum poczułam się dużo lepiej ze świadomością, że zajmuje się mną ktoś kto posiada doświadczenie oraz jednocześnie empatię i ciepło potrzebne w tych trudnych dniach. Każdym pogrzebem zajmują się indywidualnie i masz pewność, że pomogą Ci załatwić wszystkie formalności. Zawsze są dostępni pod telefonem i chętnie służą pomocą i radą.
gretonia

Postprzez Albania888 » Pn lut 15, 2016 11:02 am

Ostatnio pochowaliśmy naszego dziadka i szukaliśmy wedle opinii znajomych firmy - nie było za dużo czasu na decyzję ale wybraliśmy Minos - zakład pogrzebowy warszawa i okolice wszystko załatwiają i pomagają we wszystkim.
Albania888

Postprzez Carmenn » Śr cze 01, 2016 10:53 pm

Jeżeli chodzi o Warszawę to sporo osób poleca ten http://www.memento-mori-warszawa.pl/pog ... 5%9Bwiecki zakład pogrzebowy ze względu na dość niskie ceny i przede wszystkim za bardzo wysoki poziom usług.
Carmenn

Postprzez klamit » Śr cze 01, 2016 10:59 pm

Tak, słyszałam o tym zakładzie. Znajomi jednak mówili mi, że zakład pogrzebowy w Warszawie Lethe w ich wypadku sprawdził się znakomicie. Warto wejść na ich stronę i dowiedzieć się czegoś więcej.
klamit

Postprzez Ulini » Wt sie 09, 2016 1:57 pm

Jeżeli szukasz czegoś z ceną do przyjęcia, do tego z empatycznym i personelem, to gorąco polecam zajrzeć na jakubisiak.pl. Są znani w Warszawie właśnie z pomocy przy pogrzebie. Bo to jednak sporo nerwów, człowiek potrzebuje wsparcia, a tutaj jeszcze musi się tym wszystkim zajmować. Dlatego dobrze, że jednak możesz znaleźć kogoś, kto się i formalnościami zajmie, i nekrologiem.
Ulini

Postprzez Klaudyna100 » Cz gru 22, 2016 10:16 am

Ja akurat nie mam problemu ze znalezieniem zakładu pogrzebowego, bo oferta jest bardzo duża i wybiorę ten, który organizuje pogrzeby po najniższej cenie. Mam jednak problem z wyborem odpowiedniej wiązanki na pogrzeb. Nie mam czasu ani głowy do jeżdżenia po kwiaciarniach i sprawdzania ich ofert i dlatego chciałabym zamówić wiązankę pogrzebową przez Internet, bo jest to dużo wygodniejsze. Ciekawą i dużą ofertę znalazłam tutaj http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/wiazan ... Pogrzebowe . Ogromną zaletą jest szybka dostawa, bo to zaledwie 2h. Jednak nie mogę zdecydować się na konkretną wiązankę. Może moglibyście zerknąć i napisać mi, która z dostępnych najbardziej Wam się podoba?
Klaudyna100

Postprzez Borysek » Wt kwi 25, 2017 2:16 pm

Faktycznie jeśli chodzi o elizjum to ich oferta jest pod tym względem bardzo dobra, że można zarówno dokonać pochówku w tradycyjnej formie jak również wybrać kremacje. Najlepiej sobie doczytać to - http://www.elizjum-warszawa.pl/uslugi/kremacja i podjąć właściwą decyzję.
Borysek

Postprzez winra » Wt paź 24, 2017 6:13 pm

Podziwiam Was dziewczyny, że macie czas i siły na to, by szukać zakładów pogrzebowych. Ja chyba jednak jestem słaba psychicznie, bo nie miałam do tego głowy. Jedynie co, to po śmierci tylko przejrzałam trumny , załatwiłam niezbędne formalności, a resztę zostawiłam zakładowi pogrzebowemu, by zorganizował wszystko
winra

Następna strona

Powrót do Forum otwarte