Wyszukiwanie zaawansowane »

Depilacja laserowa Kraków

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Depilacja laserowa Kraków

Postprzez sussie2 » Śr maja 24, 2017 8:49 am

W Vici Clinic w Krakowie mają fajną promocję, -50% na pierwszy zabieg na każdą partię ciała. Możesz się do nich udać i spróbować. Myślę, że to całkiem dobry pomysł jeśli te włosy bardzo Tobie przeszkadzają :) Depilacja laserowa jest obecnie bardzo popularna.
sussie2

Postprzez januszka » Śr maja 24, 2017 10:49 pm

Depilacja laserowa jest bardzo kosztowna. Ja polecam lepiej taką woskową, jest skuteczna, mniej kosztowna,a efekty są niemalże takie same. http://timeforwax.pl/kim-jestesmy/ tutaj jest świetna firma która depilacje przeprowadza woskiem który nie przykleja się do skóry a tylko do włosków więc nie ma ogromnego bólu który z taką depilacją się kojarzy.
januszka

Postprzez mamsza » Cz paź 26, 2017 10:17 am

Ja jestem po trzech zabiegach robionych laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona a też mam jasne włoski. Efekty są widoczne, myślę, że jeszcze z dwa zabiegi zrobię aby dokończyć :) Na każdy pierwszy zabieg dają 50% rabatu więc warto iść i sobie wypróbować.
mamsza

Postprzez monikaq » Wt lis 21, 2017 5:01 pm

Za depilację laserową pach zapłaciłam w krakowskim Vici Clinic 99 zł za jeden zabieg. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymałam 50% zniżki. Efekt widoczny bardzo szybko, zabiegi praktycznie bezbolesne.
monikaq

Postprzez Julita00 » Śr gru 06, 2017 7:48 pm

Ja mogę polecić gabinet kosmetyczny lublin gdzie wykonywałam depilację laserową. Efekt utrzymuje sie już prawie pół roku ,nogi są gładkie no i nie zapłaciłam dużo za te zabiegi.
Wszystko w trosce o maluszków : https://www.fazymazy.com/
Julita00

Postprzez LaurieForman » Cz gru 07, 2017 1:15 am

Bardzo dobra epilacja jest w CZS Damian, ja właśnie u nich z niej skorzystałam, zabieg w 100% profesjonalny no i efekty są naprawdę mega! http://www.czs.damian.pl/oferta/usuwani ... -epilacja/
LaurieForman

Postprzez kaktus79 » So gru 16, 2017 10:42 am

Na depilację laserową chodziłam do Vici Clinic w Krakowie, do przemiłej pani Gosi. Dysponują oni profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Zabiegi były praktycznie bezbolesne. Fajnie, że na pierwszy zabieg dostajemy rabat 50%. Dzięki temu możemy wypróbować laser na różnych partiach ciała.
kaktus79

Postprzez Guziczek » N sty 21, 2018 8:18 am

Depilacja laserowa to najlepsze co mnie spotkało :) Już nie muszę codziennie pod prysznicem marnować czasu na golenie całego ciała. Zdecydowałam się na zabiegi depilacji laserowej laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i to była świetna decyzja. Nie bolało :)
Guziczek

Postprzez melka2 » Cz kwi 05, 2018 4:50 pm

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej, znacznie ułatwiają życie. Wystarczy kilka zabiegów - a spokój do końca życia. Polecam Vici Clinic w Krakowie - dysponują tam świetnym laserem Light Sheer Duet.
melka2

Postprzez Margaret25 » So kwi 14, 2018 9:46 pm

Akurat LightSheer to nieco bardziej skomplikowany sprzęt i zabieg, za to niezwykle skuteczny. Dlatego wybrałabym raczej klinikę z większym doświadczeniem, jak chociażby http://www.studiolaser-depilacja.pl/kontakt/kontakt-poznan.html. Jako pierwsi w Polsce wprowadzili LightSheer, mają już 17 lat doświadczenia i jako nieliczni w kraju dysponują wszystkimi jego rodzajami. Raczej unikałabym gabinetów, które mają zaledwie jeden laser i stosują go dla wszystkich klientów, wolę dobrać zabieg do moich potrzeb i przede wszystkim mieć z czego wybrać.
Margaret25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte