Wyszukiwanie zaawansowane »

dom/mieszkanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: dom/mieszkanie

Postprzez adrian72me » Wt sie 11, 2020 3:36 pm

Słyszałem historie związane z odbiorami mieszkań od dewelopera, przy których były próby zatajenia jakichś niedociągnięć. Chcąc tego uniknąć, skontaktowałem się z firmą https://odbieramymieszkanie.com/ i poprosiłem o profesjonalny odbiór mojego nowego mieszkania.
adrian72me

Postprzez andruta » Wt sie 11, 2020 3:51 pm

Dom to nie dla mnie, za dużo pracy w kółko, remonty na własnej glowie, wolę zdecydowanie mieszkanie, tym bardziej, że cenowo też przystępniej wypada, rozglądam się za czymś w Ożarowie Mazowieckim i biorę pod uwagę te nową inwestycję na Korfantego, blisko centrum, a to co juz oddali mi sie podoba
andruta

Postprzez mms1 » Wt sie 11, 2020 8:19 pm

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję co do upatrzonego miejsca, postaw na wiedzę. Dzięki https://ohme.pl/lifestyle/mieszkania-w-warszawie-na-co-zwrocic-uwage-przed-zakupem/ masz możliwość zgłębienia tematu zakupu mieszkania, np. w Warszawie. Pozwoli to na zdobycie konkretnych informacji jak również uprzedzi przed wszelkimi niespodziankami.
mms1

Postprzez plasma » Śr sie 12, 2020 2:16 pm

Dla mnie też dom jest poza zasięgiem bo to spore koszty zakupu a potem utrzymania a wolę te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Kupiłam więc mieszkanie na osiedlu Centro Ursus w bardzo ładnej okolicy z dobrą komunikacją do centrum
plasma

Postprzez madzia31 » N sie 16, 2020 3:27 pm

Mój sąsiad mial do wykonania usługi budowlane Słupsk , elewacje Słupsk oraz instalacje sanitarne Słupsk. Wiem, że firma co u niego robiła uwinęła się naprawdę szybko i obyło się bez większych komplikacji, a i cenowo wyglądało to naprawdę sensownie. I wiem, że działają na terenie całego kraju, także może postaram się zorientować jak to tam wygląda, godni polecenia i w tym przypadku mogło by to być rozwiąz
madzia31

Postprzez iwona.skro » Śr sie 19, 2020 8:02 am

Dom ma swoje plusy i mieszkanie również, tak samo z minusami. Trzeba dobrze zastanowić się przy podejmowaniu decyzji co będzie dla nas najlepsze, żeby w przyszłości nie żałować podjętej decyzji.
Moja znajoma zdecydowała się na rozwiązanie pomiędzy i kupił apartament, jest naprawdę zadowolona.
Polecam http://www.apartamentyznin.pl/
iwona.skro

Postprzez Maja_33 » Śr sie 19, 2020 10:51 am

Ja ostatnio szukałam mieszkania w Krakowie. Gdyby nie agencja abc-dom z Krakowa to nie wiem czy znalazłabym coś w dobrej cenie i w tak dobrym stanie. Polecam skorzystać z takiej pomocy.
Maja_33

Postprzez patii10 » Śr sie 19, 2020 12:24 pm

jeśli mowa o nieruchomościach to warto skorzystać z usług firmy Gero Nieruchomości z Sandomierza. Między innymi pośredniczą w procesie kupna/sprzedaży. Skorzystałam i jestem mega zadowolona z własnego mieszkania. Z pewnościa jest to firma godna zaufania i warta zapamiętania.
patii10

Postprzez login... » Śr sie 19, 2020 5:25 pm

A my się zdecydowaliśmy kupić dom. Postawiliśmy na Osiedle Ludwinów, to jest inwestycja APM Development https://www.apm-development.com.pl/. Do końca sierpnia jest jeszcze promocja na zakup domu z rabatem 10%. To spora oszczędność. Dom to większa swoboda, prywatność, no i w przypadku dzieci - moim zdaniem lepiej się sprawdza... Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat, wiadomo.
login...

Marlylka

Postprzez login... » Cz sie 20, 2020 11:31 am

Do kupna mieszkania polecam współpracę z agencją nieruchomości ABC-DOM. Rzetelnie wykonywana praca przez super ludzi.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte