Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaka podłoga do biura?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jaka podłoga do biura?

Postprzez sussie2 » Wt cze 06, 2017 3:17 pm

Moim zdaniem najlepszą opcją będą panele bo najłatwiej utrzymać je w czystości. Przejrzyjcie sobie na przykład ofertę https://eurohouse.com.pl/pl/ - to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą podłóg drewnianych. Mają duży wybór podłóg i całkiem niezłe ceny. Warto zajrzeć.
sussie2

Postprzez Reni4474 » Pn cze 12, 2017 7:57 am

To zależy w jakim stylu chcesz mieć biuro. Jeśli podoba Ci się styl nowoczesny to fajnie by się sprawdziły takie surowe posadzki betonowe, no i do tego proste meble.Takie zestawienie pozwala uzyskać znakomity efekt przy niewielkim nakładzie finansowym.
Reni4474

Postprzez Paula85 » Pn cze 12, 2017 2:33 pm

Możesz też postawić oddzielny budynek na biuro, które mogłoby znajdować się tuż koło magazynu. To by bardzo ułatwiło pracę wielu osobom. Nasza firma wynajęła do tego http://grupalukasiuk.pl/ i oni też stawiają nam hale magazynową.
Paula85

Postprzez Beatka25 » Wt cze 13, 2017 1:28 pm

Tu mają świetne oświetlenie do biura, Polecam
http://oswietlenie-ogrodowe.pl/
Beatka25

Postprzez Jurek » Pn cze 19, 2017 8:12 pm

Ja w biurze dałem panele. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. Panele nie są tak śliskie jak płytki, nie ma problemu ze sprzątaniem jak przy wykładzinie, a dodatkowo nie ma specjalnych problemów z wymianą na nowe. A do tego uważam, że panele dzisiaj są w takich wzorach i kolorach iż można odpowiednio zaaranżować każde biuro, obojętnie jaki styl wybierzemy
Jurek

Postprzez login... » Wt cze 27, 2017 9:08 pm

Ja bym postawiła na deski podłogowe, są eleganckim i solidnym rozwiązaniem na lata. U nas w biurze są właśnie deski i myślę, że to było najlepsze możliwe rozwiązanie :)
login...

Postprzez demeter » Pt lip 28, 2017 11:53 pm

A może posadzka epoksydowa? Podobno w biurowcach nierzadko stosuje się takie rozwiązanie, a ostatnio nawet coraz częściej w budynkach mieszkalnych. Zresztą najlepiej o różnych rodzajach posadzek poczytajcie sobie na tekstowy.net/grunty-podklady-podlogowe-powloki-epoksydowe-jakie-materialy-budowlane-dla-twojej-posadzki/, to będzie Wam łatwiej zdecydować się na jakąś z nich.
demeter

Postprzez login... » Wt sie 01, 2017 4:33 pm

A czy ktoś z Was zdecydował się na drewno egzotyczne na podłogę do biura? W części otwartej tzw. open space są płytki na ogrzewaniu podłogowym, w gabinetach myślimy o drewnie właśnie.
login...

Postprzez Borysek » Pt sie 04, 2017 3:02 pm

Nie wiem czy jest sens kupować jakieś egzotyczne podłogi do biura. Wiadomo, że dobra jakościowo podłoga wygląda bardzo dobrze, jednak z drugiej strony czy jest sens wydawania aż takich pieniędzy na jakieś podłogi skoro normalne laminowane panele wyglądające tak samo można kupić znacznie taniej? W Wild Wood jak sobie wejdziecei - https://wild-wood.pl/panele-laminowane/ to macie całą gamę kolorów do wyboru, więc sami sobie odpowiedzcie czy jest sens ryzykować.
Borysek

Postprzez login... » So sie 19, 2017 6:48 pm

login... napisał(a):A czy ktoś z Was zdecydował się na drewno egzotyczne na podłogę do biura? W części otwartej tzw. open space są płytki na ogrzewaniu podłogowym, w gabinetach myślimy o drewnie właśnie.

My mamy takie podłogi w domu, są super :) Myślę, że do gabinetów to bardzo dobre rozwiązanie - solidne i eleganckie :) Zależy oczywiście, na jaki gatunek drewna się zdecydujesz, ale ogólnie te podłogi są warte uwagi wg mnie :)
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte