Wyszukiwanie zaawansowane »

Pamiętacie o urodzinach bliskich?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Pamiętacie o urodzinach bliskich?

Postprzez kuleczka21 » So lut 06, 2016 7:51 pm

Pamiętacie, czy zdarza się Wam zapomnieć?
Ja przyznam szczerze, że parę razy zaliczyłam wtopę i zapomniałam. Teraz staram się już pilnować. Zapisuję w kalendarzu i telefonie. Na #odzyskajdzien znalazłam parę fajnych porad, które ułatwiają ogarnięcie tego tematu: http://odzyskajdzien.pl/2458-jak-zapami ... jubileusze . Jeśli są tu jeszcze jacyś zapominalscy, mam nadzieję,że im się to przyda.
kuleczka21

Re: Pamiętacie o urodzinach bliskich?

Postprzez Ganor » Pn lis 12, 2018 1:55 pm

Ja zawsze pamiętam - wszystko mam zapisane w kalendarzu.
Ganor

Postprzez Janinka999 » Pn lis 12, 2018 3:16 pm

A ja właśnie rozmyślam co mogłabym dać na urodziny swojemu facetowi. I zastanawiam się nad trzema opcjami. Lot balonem, taka przejażdżka sportowym samochodem lub skok na bungee. Co byście wybrali?
Janinka999

Postprzez SteffAnja » Pn lis 19, 2018 8:01 am

Też jak to się mówi przez żołądek do serca, więc może fajnie będzie coś pysznego ugotować na urodziny, idealnie posprzątać też cały dom. Na pewno pyszny tort powinien pojawić sie na stole. Ja już się calkiem z nimi rozkręciłam, nawet mam sklep http://www.sklep.savpol.pl od specjalnych dekoracji cukierniczych
SteffAnja

Postprzez joluska » Śr mar 25, 2020 8:26 pm

Zawsze pamiętam, nawet często o swoich przypominam. Jak zbliżała się moja 30 to podesłałam mężowi namiar na https://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-u ... -30-tke/94 idealny tort na 30 urodziny. Zamówił, smakował obłędnie! Dla mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic polecam sobie namiar zapisać. Smakołyki różne przygotowują, torty rewelacja. Dobrać smak wystarczy, wielkość. Ten na 40 kawałków jest naprawdę spory już. Zamówić trzeba na 5 dni wcześniej, tak żeby zdążyli zrobić. Na żywo widać lepiej troskę o każdy detal, osoby które dekorują mają ogromny talent. Ciężko znaleźć tort który będzie i pyszny i piękny a te takie właśnie są. I cena nie powala, szczególnie jak zamówi się w sieci ze zniżką.
joluska

Postprzez marvin97 » Cz mar 26, 2020 8:53 am

Najlepiej sobie zapisywać daty w kalendarzu, aby pamiętać.
marvin97

Postprzez slodkamamba » Cz mar 26, 2020 2:05 pm

Co jak co ale pamięć to ja mam doskonałą i pamiętam o wszystkich urodzinach bliskich mi osób fb nie musi mi powiadomień wysyłać. Wczoraj moja przyjaciółka miała urodziny, zamówiłam jej voucher na lot w leszczyńskim aerotunelu. Nie mogę go jej na razie wręczyć, podesłałam jej zdjęcie razem z życzeniami :)
slodkamamba

Powrót do Forum otwarte