Wyszukiwanie zaawansowane »

Własna firma - miałybyście odwagę?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Własna firma - miałybyście odwagę?

Postprzez Kordi33 » Wt kwi 09, 2019 8:43 am

Trzeba mieć odwagę, ale bez odpowiedniej gotówki to słabo.
Światowi giganci zaczynali na kredytach, ale wtedy warto skorzystać z pomocy firmy która nam dobierze
kredyt na najlepszych warunkach ,p. https://www.habza.com.pl/ ma bardzo ciekawą ofertę i dużo
pozytywnych opinii. Jak to mówią do odważnych świat należy.
Kordi33

Postprzez demeter » Wt kwi 09, 2019 10:50 am

Ja bym się na pewno wahała.
demeter

Postprzez freelancerka » Wt kwi 09, 2019 2:19 pm

ja wam powiem, że długo się zastanawiałam, wahałam, kombinowałam. Zajmuje się grafiką, w Polsce to są średnie warunki, krótkie zlecenia albo praca za najniższą krajową, ciężko o stałą umowę. Ale wzięłam się za siebie, zapisałam na kurs angielskiego (jakby ktoś pytał to polecam: https://eskk.pl/kursy-angielskiego) i zaczęłam szukać za granicą. Po kilku zleceniach przyszła kolej na założeni firmy. Pracuję głownie dla brytyjksich firm, bardzo polecam, zupełnie inna kultura.
freelancerka

Postprzez agata27 » Śr kwi 17, 2019 3:11 pm

Moim zdaniem jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Warto jednak już na samym początku wszystko dobrze sobie przemyśleć. Jeną z rzeczy, o których warto pamiętać to z pewnością odpowiednio dobrany do branży program. Pozytywnie wpłynie on na codzienną pracę w tym biznesie. Na tego typu rozwiązania decydują się obecnie nawet gabinety lekarskie. Posiadanie takiego program do gabinetu medchart daje możliwość prowadzenia całej dokumentacji w elektronicznej formie. Umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy aktualna baza leków to tylko niektóre z zalet.
agata27

Postprzez powor » Pt kwi 19, 2019 5:57 pm

Hej wam, otworzyłem niedawno własną firmę, z racji na to, że dopiero się rozwijamy zastanawiam się jak najlepiej oszczędzać. Znajomy mi powiedział, że dobrym wyjściem jest oszczędzać na prądzie. Wiecie gdzie są najlepsze ceny energii elektrycznej dla firm? Będę wdzięczny za pomoc
powor

Postprzez leana » Pt maja 03, 2019 10:37 am

Tego akurat nie wiem ale może pomyśl o pakietach medycznych jeśli zatrudniasz pracowników, teraz opieka medyczna medicover cieszy się bardzo dużym powodzeniem jeśli chodzi o benefity, ludzie szukający pracy zwykle o nie pytają.
leana

Postprzez login... » Pn maja 06, 2019 11:14 am

Do prowadzenia własnego biznesu trzeba mieć różne programy. Np. do faktur warto zainwestować w Faktura Small Business to prosty program do faktur VAT, bez vat, jpk, wystawiania proform, korekt itd.Sprawdza się przy zarządzaniu dokumentami.
login...

Postprzez GosiaNaUrlopie » Cz maja 09, 2019 9:56 am

ostatnio modne jest sprzedawane w dropie, bierzesz towar od producenta i sprzedajesz na swoim sklepie internetowym, wystarczy do tego mieć sklep internetowy przygotowany przez firmę się tym zajmującą i sprzedawać :)
GosiaNaUrlopie

Postprzez defo » Cz maja 16, 2019 3:12 pm

90% firm upada w ciągu pierwszych 5 lat. Warto dobrze się przygotować do biznesu.
defo

Postprzez OlaSzumna » Cz maja 16, 2019 5:16 pm

Zamierzam otworzyć własną firmę od dłuższego czasu.
OlaSzumna

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte