Wyszukiwanie zaawansowane »

Macie zaufanie do dewelopera jak kupujecie dom przed budową

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Macie zaufanie do dewelopera jak kupujecie dom przed bud

Postprzez slawek3333255665 » Pt kwi 03, 2020 12:48 pm

Moim zdaniem zaufanie zawsze jest bardzo ważne.Bez zaufania nie ma po prostu nic.

Postprzez sofiya » Pt kwi 03, 2020 1:30 pm

Thank you for sharing excellent information. Your website is so cool. I am impressed by the details that you have on this website. It reveals how nicely you understand this subject. visit@:- webroot geek squad |geek squad customer service
sofiya

Postprzez Martazosiedla » So kwi 04, 2020 6:42 pm

Zdecydowanie! Dom to zbyt poważna inwestycja, żeby decydować się na nią bez zaufania do dewelopera. A że zaufanie trzeba zbudować, dlatego dewelopera najlepiej wcześniej dokładnie sprawdzić ;) Nie ma co ryzykować. Ja tak ze swoim zrobiłam i teraz jestem spokojna. Dlatego jeśli ktoś szuka w Trójmieście to zdecydowanie https://www.humbaka.pl
Polecam! ;)
Martazosiedla

Postprzez malami11 » Śr kwi 08, 2020 6:22 am

Nie. Nigdy nie zdecydowałabym sie na zakup domu przed budową. Poza tym nie widzę sensu w kupowaniu domu od dewelopera. Moim zdaniem lepiej wybrać projekt domu na https://www.mgprojekt.com.pl/ kupić działkę i budować się na własna rękę. Praca firm deweloperskich pozostawia wiele do życzenia.
malami11

Postprzez PaniKowalska » Wt kwi 14, 2020 10:41 am

Ja kupiłam mieszkanie od dewelopera z fabryki domów w Warszawie, nie maiłam powodów, by mu nie ufać. Wszystko jest tak jak miało być.
PaniKowalska

Postprzez foremka22 » Śr kwi 15, 2020 9:21 am

Tak, ja mam zaufanie do dewelopera, kamienica https://www.stalowa27.pl/ w której chcę kupić mieszkanie bardzo szybko się buduje, wiem że nie będzie z niczym problemu a standard mieszkać będzie wysoki, dlatego ją wybrałam
foremka22

Postprzez maciejla » Śr kwi 15, 2020 6:42 pm

najłatwiej to zweryfikować czy dany deweloper dobrze buduje jak już ma coś oddane to szybko da się sprawdzić jakośś jego inwestycji, podpytać mieszkańców czy na forach regionalnych, jestem na etapie szukaania czegoś dla siebie, w Ożarowie Mazowieckim dużo osób mi polecął home Premium, pojeździłam po osiedlach segmentów które już zbudowali i musze przyznć ze bardzo ładni są zrobione
maciejla

Postprzez mamasitka » Wt kwi 28, 2020 5:56 pm

Zobacz więcej na ten temat wchodząc w tego linka: https://www.lekom.pl/inteligentne-insta ... ektryczne/
mamasitka

Postprzez yura » Wt cze 09, 2020 1:45 am

Ja dokładnie sprawdziłam dewelopera zanim kupiłam mieszkanie na osiedlu Apartamenty Ostródzka i musze przyznać że ma bardzo dobre opinie a klienci są zadowoleni z zakupu u nich mieszkania
yura

Postprzez madzia31 » Śr lip 22, 2020 2:36 pm

z deweloperami to bardzo różnie bywa, czasem warto rozejrzeć się za alternatywą w postaci mieszkania na rynku wtórnym, znaleźć sobie firmę remontową i można sobie całkiem sprawnie radzić.
madzia31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte