Wyszukiwanie zaawansowane »

windykacja długu

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: windykacja długu

Postprzez biegicz » N sie 09, 2020 8:06 pm

jeśli znalazłam ciekawe porady u prawnika którego podajesz to po co pytasz?? ja korzystam z usług kancelarii http://adwokatmecenas.eu/windykacja/ gdzie mówią mi czy jest sens coś robić czy nie. Bo firma windykacyjna też sporo sobie liczy
biegicz

Postprzez MarysiaZ » Pt sie 21, 2020 8:22 pm

W takich sprawach najlepiej po prostu od razu udać się do adwokata który zajmie się wszystkim za nas. Oczywiście warto jest wybrać profesjonalistę, a nie pierwszego lepszego prawnika z internetu. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic jest właśnie profesjonalną kancelarią która pomoże także z windykacją długu.
MarysiaZ

Postprzez bella91 » Śr paź 21, 2020 7:28 pm

Jeśli chcesz się uporać z długami polecam współpracę z https://upadlosci-kancelaria.pl/upadlosc-konsumencka/ Ta kancelaria może ci bardzo pomóc w wyjściu z zadłużenia. Niestety nie każdy jest w stanie samodzielnie spłacić długi. Ja ze swoimi walczyłam przez wiele lat.
bella91

Postprzez mamutka » Pn paź 26, 2020 5:38 pm

Ja może jako tako długów nie miałam, ale problem ze spłatą rat kredytu już tak. Szukałam dobrego rozwiązania jak sobie pomóc no i jedynie co to mi zostało tutaj ogarnięcia sobie kredyt konsolidacyjny . Nie żałuję, bo teraz mam jedną ratę i to stałą.
mamutka

Postprzez login... » Pt lis 06, 2020 8:47 am

ok, porady są przydatne, niemniej jednak finalnym efektem musi być całkowita spłata. tylko w niektórych przypadkach umorzenie będzie możliwe

ultimo może zapytać o datę urodzenia ale my nei musimy odpowiadać
weryfikacja pożyczkodawcy zawsze jest obowiązkowa
pożyczkodawce też nas weryfikuje, jesteśmy jego kontrahentem
telefony od windykatorów lepiej odbierać, warto też mieć zarejestrowane rozmowy, znane jest nagranie z windykacji vivus 4finance z faraon24 z propozycjami przedłużenia terminów spłaty wykupując odpowiedni pakiet
login...

Postprzez meszka » Pt lis 13, 2020 12:43 pm

Windykację może ułatwić czarna lista dłużników bo gdy dłużnik dowiaduje z wezwania do zapłaty, że może tam trafić to decyduje się zwykle na spłatę długu, gdyż takie wpisanie na listę wiąże się np. z zablokowaniem drogi do wzięcia kredytu czy podpisania umowy na telefon w abonamencie
meszka

Postprzez lolka » Cz lis 19, 2020 12:41 pm

Z tymi długami to jest ciężka sprawa, nie da się ukryć. Na szczęście jeśli sobie nie radzimy ze spłatami to warto jest pomyśleć o kredyt konsolidacyjny . Dla wielu osób jest to jedynym sensownym rozwiązaniem, także wydaje mi się że powinieneś też o tym pomyśleć.
lolka

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte