Wyszukiwanie zaawansowane »

Założenie taniego konta bankowego

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Założenie taniego konta bankowego

Postprzez evita » Wt lis 06, 2018 12:59 pm

Najlepiej mieć konto nie tylko tanie, ale w ogóle darmowe. Przeczytajcie artykuł na https://hotmoney.pl/darmowe-konto-osobi ... dym-banku/ . Teraz wszystkie konta podstawowe powinny być darmowe.
evita

Postprzez opiekunnestbank » Śr lis 14, 2018 6:11 pm

[quote="skontos"]Wspólne konto nie jest dobrym pomysłem. Chyba, że oprócz takiego macie też swoje oddzielne rachunki bankowe. To daje nam pewien poziom niezależności i kontroli nad wydawaniem pieniędzy. Wtedy żona albo partnerka nie może przepuścić dużej części lub całości wypłaty męża na głupoty, w stylu kolejnej torebki, butów, kosmetyków itp. Da darmowy rachunek wspólny polecam opisany na blogu rachunek w NEST Banku:

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To darmowe konto bankowe w ramach którego za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postprzez Wezyr » Pn lis 19, 2018 10:40 pm

Jeśli chodzi o przelew, to zastanawiam się czy warto korzystać z możliwości jakie daje strona https://polecenieprzelewu.pl/ . Dzięki niej mogę wypełnić druk polecenia przelewu i zapisać go sobie w formacie PDF. Jest to bardzo praktyczne, jednak zastanawiam się czy warto z tego korzystać. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Wezyr

Postprzez Martysia21 » Cz gru 06, 2018 5:30 pm

Też interesowały mnie opinie o koncie nest bank - przeczytałem różne wątki na forach, artykuły i jestem bliski podjęcia decyzji.
Martysia21

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte