Wyszukiwanie zaawansowane »

Powiększenie biustu

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Powiększenie biustu

Postprzez redcard » Pn mar 25, 2019 8:36 pm

To zalezy jaki rozmiar chcesz uzyskac, czy jest to kwestia przeszczepu tkanki tluszczowej czy wszczepienia implantow no i wyboru kliniki. Ja robilam reimplantacje tkanki tluszczowej polaczonej z liposukcja posladkow.. w sumie wyszlo mnie to 9 tys w zaokrągleniu ale wybralam system ratalny w Dermed w Katowicach :D Efekt jest oszałamiajacy naturalny i niesamowity. Jestem bardzo zadowolona, maz rowniez :D
redcard

Postprzez anaw » Wt mar 26, 2019 7:10 pm

ja sama bardzo długo wahałam się czy zdecydować się na operacyjne powiększenie biustu i implanty czy nie. Ale w końcu się zdecydowałam i teraz po mniej więcej pół roku od zabiegu jestem zachwycona efektem końcowym :) wiadomo, że cena ma znaczenie ale moim zdaniem i tak najważniejsza jest jakość. Ja na przykład zdecydowałam się na implanty Mentor, które polecił mi lekarz. Uznawane za jedne z najlepszych implantów na świecie :) Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty poparte badaniami. Nawet celebrytki się na nie decydują więc coś w tym musi być :) ja jestem oczarowana i żałuję jedynie, że zwlekałam z tym tak długo :)
anaw

Postprzez ginowijka » Wt kwi 23, 2019 9:43 pm

Przy implantach najważniejsze jest pracować z odpowiednim specjalistą. W moim przypadku skorzystałam z https://www.christofferingves.pl/pl/powiekszanie-piersi-warszawa i mogę z całego serca polecić. Tutaj naprawdę trzeba być ostrożnym, żeby nie trafić na jakiegoś szarlatana.
ginowijka

Postprzez login... » Śr maja 01, 2019 3:07 pm

Ja stosuję Serum botaniczne ujędrniające biust, przynosi świetne efekty. To w całości naturalny kosmetyk
Działanie serum:

poprawia sprężystość i elastyczność skóry biustu
ujędrnia biust
daje poczucie podniesienia biustu
nawilża skórę

Produkt zawiera:
Skoncentrowane ekstrakty botaniczne:

Koniczyna czerwona
Wąkrota azjatycka
Miłorząb dwuklapowy
Żeń-zeń
Żyto
Kłącze perzu
Rdest wężownik
Oczar wirginijski
Paulinia Guarana
Bluszcz pospolity

Składniki aktywne:

Hydranov (TM)
Witamina B3 (Niacinamide)
Naturalne emolienty:

Olej kokosowy
Olej ze słodkich migdałów
Olej makadamia
Olej z pestek winogron
login...

Postprzez kalinka1 » Śr maja 22, 2019 1:22 pm

anaw no to witaj w klubie ja też mam mentory od roku :) ta operacja to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić :) nie dość, że czuje się znacznie lepiej w swoim ciele to jeszcze sam efekt jest bardzo naturalny a piersi wyglądają jak moje własne :)
kalinka1

Postprzez Julita00 » N maja 26, 2019 8:01 pm

ja dlugo namyslalam sie nad powiekszeniem piersi - moj rozmiar A mnie bardzo niesatysfkacjonowal. Zaburzalo to moja sylwetkę, jestem dosyc szczupla i nie podobalo mi sie ze mam tez niewielkie piersi. Po wielu namyslach udalam sie na konsultację do kliniki w Łodzi http://chirurgiaplastycznarykala.pl/ Chirurg uspokoil mnie i zapewnil ze operacja przywroci mi pewnosc siebei i tak sie stalo - mam teraz rozmiar B - piersi wygladaja bardzo naturalnie . Nie wierzylam ze bedzie to tak zniewalajacy efekt a tu prosze :)
Wszystko w trosce o maluszków : https://www.fazymazy.com/
Julita00

Postprzez AnnMa » Pn maja 27, 2019 11:54 am

Odkąd pamiętam, rozmiar i kształt moich piersi jest moim ogromnym kompleksem. Nie mogę się jednak odważyć na powiększanie piersi kraków, boję się tego zabiegu. Czy jest jakaś klinika medycyny estetycznej kraków gdzie zrobię to bezboleśnie?
AnnMa

Postprzez Ida » Pt cze 07, 2019 9:27 pm

Szukam dobrego chirurga plastycznego z wawy, kogo poleciacie?
Ida

Postprzez baśka88 » Pn cze 10, 2019 11:19 pm

Chcesz powiększyć piersi implantami? Zobacz sobie dr Murawskiego, on przyjmuje w elite, mma bardzo dobre opinie, specjalizuje się w takich zabiegach. Ja z efektów jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, piersi nadal wyglądają naturalne, ale są pełniejsze, z misieczki A zrobiła się C ;)
baśka88

Postprzez Ida » Śr cze 12, 2019 11:05 pm

Tak interesują mnie implanty piersi, bo po odchudzaniu bisut wygląda tragicznie. Zrzuciłam 25 kg i niestety to widać. Z jednej strony fajne pozbyć się takiego ciężaru, z drugiej niestety ciało straciło jędrność i muszę z tym coś w końcu zrobić.
Ida

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte