Wyszukiwanie zaawansowane »

Samochód nowy, czy używany?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postprzez justgirl » So sie 10, 2019 6:47 pm

Zależy czy nas stać po prostu. ;) Nie ma nic strasznego w kupowaniu samochodu używanego. A przecież też można kupić taki z młodszego rocznika. Tylko jak decydujecie się na samochód z dieslem to koniecznie sprawdźcie czy ma on filt cząsteczek stałych. Niektórzy lubią się go pozbyć, a jak się okazuje że nie przechodzą przez to przeglądu to chcą się pozbyć samochodu. A wystarczy tylko zajechać do Serwisu Regeneracji filtrów DPF/FAP np w Łodzi.
justgirl

Postprzez Leszytkowicz » Śr sie 14, 2019 7:59 am

Moim zdaniem ten drugi model może być tak samo dobry jak nowy, prosto z salonu. Ostatnio sam sobie kupiłem używanego lexusa w https://lexuswarszawa-pulawska.pl/. Niejednokrotnie te samochody są w bardzo dobrym stanie i mają bardzo mały przebieg, a cena już jest drastycznie niższa niż całkowicie nowego auta.
Leszytkowicz

Postprzez Tomm » Śr sie 14, 2019 6:01 pm

Bez wahania wybieram nowy :)
Tomm

Postprzez Wiera45 » Cz sie 15, 2019 8:10 pm

Wszystko zależy od potrzeb i stażu jako kierowca. Dla początkującego lepiej jakiś używany, może być nawet rzęch :D
Wiera45

Postprzez brzuchatka2000 » Cz sie 22, 2019 3:08 pm

Tak naprawdę to czy decydujemy się na samochód nowy czy używany znacznej mierze zależy od tego, jakim budżetem na ten cel się dysponuje. Jeżdżąc jednak samochodem używanym warto mieć przy sobie namiar na sprawdzoną pomoc drogową, bo wiadomo, że równie w życiu bywa. Ja nie miała i musiałam na szybko szukać kogoś w sieci. Natrafiłam na pomoc drogowa zabrze i zdecydowałam się skorzystać. Bardzo fajna załoga z procesjonalnym podejściem zarówno do tematu, jak i do klienta. W razie czego skorzystam ponownie.
brzuchatka2000

Postprzez Ciezar00fka » N sie 25, 2019 1:05 pm

Wiadomo, ze nowy to lepszy, ale nowy samochod kosztuje lekko liczac te 60-70k z takim sobie wyposazeniem, sredniej klasy. A uzywany, nawet ten 4-5 letni - to juz jakies 40k - wiec roznica jest spora, prawda?
Ale jak masz kupowac uzywany samochod, to lepiej sprawdz samochód przed kupnem aby nie wejsc na finansowa 'mine' podrzucona przez nieuczciwego sprzedawce.
Jezeli nie ogarniasz mechaniki samodzielnie - to zawsze mozesz skorzystac z uslugi firm, ktore dokonuja inspekcji auta przed zakupem - np SprawdzAuto24.pl
Ciezar00fka

Postprzez Arek633 » Pn sie 26, 2019 4:18 pm

Najlepiej kupić nowy, ale również można znaleźć ciekawe samochody używane. Ja ostatnio kupowałem do mojego samochodu naklejki 3d od firmy https://unital.com.pl/oferta/produkty-3d-doming/ Sprawdźcie co mają jeszcze do zaoferowania.
Arek633

Postprzez majjax99 » So sie 31, 2019 8:30 am

kupiłam nową hondę u https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html i jestem mega zadowolona. Samochód bardzo dobrze się sprawuje, bez usterek. Jeśli o chodzi o pracowników to tutaj też jestem mile zaskoczona, zawsze zostałam bardzo dobrze obsłużona
majjax99

Postprzez monikaq » Pn wrz 02, 2019 10:54 am

Ja kupiłam używany i ciągle mi się psuł. Musiałam regularnie dzwonić po pomoc drogową Trans Car: https://trans-car-24h.pl/ . Na szczęście za każdym razem przyjeżdżali i mi pomagali. Teraz mam nowe auto z salonu i brak problemów.
monikaq

Postprzez Marzencia » Pn wrz 02, 2019 2:42 pm

Mam używane tivoli i nie narzekam. Dbam o swoje auto to i w dobrym stanie jest. Kupiłam go od pierwszego właścieciela, który tak jak i ja szanował samochód. Mam nadzieję, że posłuży mi długo :)
Marzencia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte