Wyszukiwanie zaawansowane »

Tarczyca u 8latka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Tarczyca u 8latka

Postprzez Mari77 » So gru 21, 2019 9:15 am

Gdy dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo dobrych treści na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mojej oceny - phase 1 clinical research .
Mari77

Postprzez anita230 » Pn mar 23, 2020 5:11 pm

A czy macie już za sobą wizytę u endokrynologa? W Warszawie, w klinice https://psychomedic.pl/endokrynolog-dzieciecy-warszawa/ jest endokrynolog dziecięcy - bardzo dobry specjalista. Na wizytę jak najbardziej możecie zapisać się online, co daje możliwość rejestracji 24h/7.
anita230

Postprzez anita230 » N maja 10, 2020 7:25 am

A czy z takim dzieckiem w ogole chodzi sie do endokrynologa? W tym wieku mozna miec klopoty z tarczyca? Niestety nie mam zadnej wiedzy, ale moge w ten sposob, ze polece Ci specjalistow z ultimed.com.pl Koniecznie powinniscie zerknac sobie na ich oferte oraz na to, czy przyjmuja dzieciaki.
anita230

Postprzez sharona » Pn lis 23, 2020 1:01 pm

Sama mam chorą tarczycę i gdybym wcześniej poszła do lekarza to na pewno w lepszym stanie znajdowałabym się obecnie. Nie ma na co czekać, badać się regularnie i szukać dobrego lekarza. Ja polecam na https://scanmed.pl/specjalizacje/endokrynologia zobaczyć. W różnych miastach w kraju mają swoje placówki i naprawdę najlepszych specjalistów. Jak widzę nie trzeba też długo czekać na taką wizytę. Mimo sytuacji jaką mamy.
sharona

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte