Wyszukiwanie zaawansowane »

męskie problemy

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: męskie problemy

Postprzez login... » So lut 17, 2018 9:33 pm

Też się zgadzam, sam stosowałem IQman i jak dla mnie okazał się idealnym środkiem, obecnie nie mam najmniejszego problemy w tym zakresie
login...

Postprzez login... » Śr lut 21, 2018 8:08 pm

Mi pomógł IQMAN. Miałem nie tylko problem z potencją ale i z samą erekcją. Było naprawdę kiepsko. Ale pobrałem trochę te tabletki i mi na szczęście przeszło. Jestem bardzo zadowolony z efektu
login...

Postprzez login... » Pn lut 26, 2018 11:51 am

Mi też pomógł IQman. Jestem bardzo zadowolony, bo jak teraz przyznała się, żona, to dużo jej nie brakowało, do tego by się poddać i mnie zdradzić... zawsze lubiła seks, a tu ponad pół roku posuchy... Na szczęście teraz nadrabiamy zaległości
login...

Postprzez kujan » Wt lut 27, 2018 8:43 pm

Ja mam chyba niestety kompleks już na tym punkcie, nie jestem w stanie się rozebrać przed żadną dziewczyną bo się wstydzę :/ na https://centrumzdrowiaseksualnego.pl/ czytałem, że są sposoby na powiększenie przyodzenia ale sam nie wiem czy z tego skorzystać, co wy o tym myślicie?
kujan

Postprzez samam » Śr lut 28, 2018 10:50 pm

Ostatnio miałem okazje przeczytać sporo informacji na temat przedłużania przenisa na https://erotycznekosmetyki.pl/i powiem wam, że chyba sam się na to skuszę. Wydaje mi się, że dzięki temu będę mógł o wiele lepiej zadowolić moją małżonkę, czyż nie?
samam

Postprzez login... » Cz mar 01, 2018 7:36 pm

Stosowąłam IQman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw
login...

Postprzez login... » N mar 04, 2018 4:41 pm

Jeżeli masz, a waściwie Twój partner problemy z potencją to polecam IQman. Skuteczny i di tego teraz mam większego niz miałem
login...

Postprzez login... » Pt mar 09, 2018 7:31 pm

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, erekcja taka o jakiej praktycznie już zapomniałem
login...

Postprzez Bysiaczek » Wt mar 13, 2018 8:25 pm

login... napisał(a):Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, erekcja taka o jakiej praktycznie już zapomniałem

Zgadzam się z tobą, sam też stosowałem IQman i jak najbardziej okazał sie on bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się, ze tak napiszę stanu "flaka"
Bysiaczek

Postprzez login... » Pn mar 19, 2018 7:39 pm

Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte