Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki wybrać wózek

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Jaki wybrać wózek

Postprzez magda12 » Śr cze 15, 2016 1:37 pm

Witam wszystkie mamuśki! Proszę o wypowiedzi i o podpowiedź jakie macie wózki dla swoich maluchów i czy jesteście zadowolone. Dodam że mieszkam na wsi i dróg asfaltowych tu jak na lekarstwo. Jakie koła w związku z tym? A noi czy cztery koła czy trzy?
magda12

Re: Jaki wybrać wózek

Postprzez evita » Pn cze 20, 2016 1:45 pm

Najlepiej wybrać taki wózek 3w1, one są najlepsze.
evita

Postprzez mamazosi » Śr cze 22, 2016 6:38 pm

Ja mam wózek czterokołowy z pompowanymi kołami. Jeżdżę zarówno po asfalcie jak i po drogach z kamienia, pompowane koła sprawdzają się dobrze na takich powierzchniach. Koleżanka kupiła wózek z kołami piankowymi i narzeka ze dziecko nie ma komfortu jak idzie na spacer do lasu. Teraz są popularne wózki w wersji 2w1 i 3w1 z fotelikiem samochodowym. Różne są opinie na ich temat. Trzeba poczytać jakieś artykuły i opinie. Ja ma wersję 2w1, fotelik kupiłam osobno.
mamazosi

Postprzez teresa55 » Pn cze 27, 2016 12:25 pm

W Twoim przypadku to tylko wózek czterokołowy z pompowanymi kołami. Ja polecam ci anex sport, ma on dodatkową amortyzację w ramie. Podczas spacerów czuć różnicę. Ja wybrałam wersję 2w1.
teresa55

Postprzez enej » Pn cze 27, 2016 10:13 pm

3w1 miałam po siostrze, a spacerówkę kupiłam na electro.pl już taką fajnie składaną, lekką i zwinną ;)
enej

Postprzez karolyne » Pt lip 01, 2016 9:41 am

Ja polecę ci wózek anex sport. Mieszkam na wsi i spacerujemy po dróżkach kamienistych, ale jak wyjeżdżamy gdzieś do miasta też sprawdza się rewelacyjnie. Ma świetną skrętność. Mam wersję 3w1.
karolyne

Postprzez wicia28 » Pt lip 01, 2016 8:10 pm

Robiliście może zakupy tutaj http://atalan.com.pl/16-wozki-dzieciece ? Widzę, że mają ciekawą ofertę wózków dla dzieci i ceny są atrakcyjne. Opłaca się zakupić asortyment z wyprzedaży, ponieważ można sporo zaoszczędzić. Oczywiście sklep oferuje nie tylko wózki,ale również inne produkty dla maluchów.
wicia28

Postprzez Lola524 » Śr lip 06, 2016 1:32 pm

Na typowo "wiejskie" drogi na pewno 4 koła i to pompowane. Unikaj typowych spacerówek z plastikowymi kołami, bo będzie Ci bardzo ciężko na kamienistych drogach i po miękkiej nawierzchni. Im szersze i większe koła tym będzie Ci wygodniej. Sama mieszkam na wsi i wybierałam też pod kątem uniwersalności - bo oprócz spacerów koło domu, czasem się gdzieś wyjeżdża więc dobrze jak wózek jest jak najbardziej uniwersalny. Ja mam ten: http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_paradise_1 i Ci polecam, bo naprawdę super się nim jeździ ;)
Lola524

Postprzez jolaki » Pn lip 11, 2016 5:03 pm

Uważam że powinnaś wybierać z wózków czterokołowych z dobrą amortyzacją. Mogę polecić ci wózek anex sport, mam wersję 2w1. Świetnie sprawdza się właśnie na nierównym terenie. Niestety musiałam wrócić do pracy i mama opiekuje się moim dzidziusiem, opinia jej jest taka że wózek lekko się prowadzi, świetnie skręca, noi podoba jej się kosz na zakupy.
jolaki

Postprzez leni » Śr sie 17, 2016 3:13 pm

Ja kupiłam nowość z anexa, model cross. Świetny, nowoczesny, cały z ekoskóry! Rewelacyjny design.
leni

Następna strona

Powrót do Forum otwarte