Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki wybrać wózek

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jaki wybrać wózek

Postprzez login... » So sie 19, 2017 5:02 pm

login... napisał(a):Zgadzam się, najlepsze są wózki dziecięce 3w1, czyli właśnie wielofunkcyjne. Duża oszczędność pieniędzy, miejsca, no i wygoda użytkowania :)

Zdecydowanie, my mamy akurat BABY MERC Faster 2 Style 3w1 i jest naprawdę super. W życiu bym nie kupowała gondoli, spacerówki czy fotelika osobno, jak mam tu wszystko w jednym :)
login...

Postprzez enna » Pn wrz 25, 2017 12:29 am

Ja jednak wolę 2w1, porządny fotelik kupiliśmy oddzielnie już wcześniej bo była okazja. Z wózkiem czekaliśmy praktycznie do ostatniej chwili z kilku powodów, głównie oczywiście dlatego że nie mogłam się zdecydować, wybór jest ogromny ale najwięcej zalet moim zdaniem ma Amelis Hugo, a w dotaku jest ładny i niedrogi, po prostu idealny.
enna

Postprzez zuzannak » Śr wrz 27, 2017 10:38 am

Ja od pół roku mam wózek firmy Adamex ;) Długo szukałam z mężęm odpowiedniego wózka dla naszej córeczki Madzi, ale ten naprawde jest idealny. Niczego mu nie mogę zarzucić chociaż już próbowałam :D Kupiłam wersję Vicco, ale moja koleżanka która ma wersję Barletta również nie narzeka, a wręcz zachwala :D
zuzannak

Postprzez login... » Cz wrz 28, 2017 8:21 pm

login... napisał(a):Zgadzam się, najlepsze są wózki dziecięce 3w1, czyli właśnie wielofunkcyjne. Duża oszczędność pieniędzy, miejsca, no i wygoda użytkowania :)

No właśnie, zwłaszcza miejsca :) U nas małe mieszkanie, więc od razu wiadomo było, że idziemy w opcję kompaktową-kompleksową :) Wózek mamy Bebetto Murano, super się sprawdza na co dzień, polecam!
login...

Postprzez ada23 » Pn paź 23, 2017 4:24 pm

enna napisał(a):Ja jednak wolę 2w1, porządny fotelik kupiliśmy oddzielnie już wcześniej bo była okazja. Z wózkiem czekaliśmy praktycznie do ostatniej chwili z kilku powodów, głównie oczywiście dlatego że nie mogłam się zdecydować, wybór jest ogromny ale najwięcej zalet moim zdaniem ma Amelis Hugo, a w dotaku jest ładny i niedrogi, po prostu idealny.

Duże pompowane koła takie jak w amelisie są super, doskonale poradzą sobie z nierównościami, można prowadzić też wózek bez problemu po nieodgarniętym śniegu, na plaży po piasku też dawał radę
ada23

Postprzez mami75 » Wt lis 21, 2017 3:23 pm

Mi bardzo przypadło do gustu rozwiązanie ze sklepu https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzie ... ta-184.php To wózek 4w1 gdzie oprócz spacerówki, fotelika i gondoli znajduje się baza, która zapewnia bezpieczne wpięcie fotelika w platformę (bazę).
mami75

Postprzez mutarito » Wt lis 21, 2017 3:56 pm

Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo jestem w podobnej sytuacji :)
mutarito

Postprzez melly » Cz sty 04, 2018 7:37 am

ja mam x-lander x-move, jakbyś więc chciała wózka który sprawdzi się w każdym terenie to koniecznie go obejrzyj! mają też bardzo praktyczne kolory, jak uzupełnisz go kolorową wkładką wygląda super!
melly

Postprzez agnieszkahetken » Cz sty 04, 2018 9:12 am

Sama teraz szukam i nie miałam pojęcia jak trzeba wybierać wózek, no bo jak by to nie było ładny kolor i design to nie wszystko, znalazłam fajny artykuł supermamy.limango.pl/wozek-dla-dziecka-praktyczne-wskazowki, w którym opisane wszystkie rodzaje wózków + dodatkowe uwagi, na który należy zwracać uwagę, może będzie dla kogoś też przydatny.
agnieszkahetken

Postprzez login... » So lut 10, 2018 11:42 am

A ma ktoś wózek bebetto murano? Bardzo mi się on podoba, 2w1 w naszym przypadku sprawdzi się idealnie :) Choć gdybym miała potrzebę, też chętnie kupiłam 3w1 :)
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte