Wyszukiwanie zaawansowane »

ciągłe zaparcia

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

ciągłe zaparcia

Postprzez mikoo » Wt cze 21, 2016 11:44 am

wiem, ze 2 trymestr charakteryzuje się zaparciami ale 3 w jednym miesiaącu to już chyba przesada. Jem więcej błonnika, śliwki a i tak zaparcia mam ;( nie wiem już co robic
mikoo

Re: ciągłe zaparcia

Postprzez pepka » Wt cze 21, 2016 12:43 pm

brałam w ciaży dwa razy dicopeg. Szybko mi pomagał. Brał leki bo bałam się że nabawię się hemoroidów przez te zaparcia ;(
pepka

Postprzez mirelka » Wt sty 03, 2017 10:06 am

Może mimo wszystko za mało błonnika, poczytaj sobie o jakichś bogatych, naturalnych źródłach błonnika, np inulinie: http://www.vitalogy.pl/zdrowy-styl-zycia,zdrowe-odzywianie,1287,inulina-co-to-takiego.htm myślę, że powinno pomóc.
mirelka

Postprzez aniteka » Cz maja 25, 2017 3:34 pm

Jedz więcej warzyw, a do czasu ustąpienia zaparć stosuj dicopeg 10g. Błonnik też pomoże, ale jego działanie pojawi się z czasem, nawet kilka tygodni trzeba czekać na efekt
aniteka

Postprzez mamutka » Wt sty 23, 2018 2:40 am

aniteka napisał(a):Jedz więcej warzyw, a do czasu ustąpienia zaparć stosuj dicopeg 10g. Błonnik też pomoże, ale jego działanie pojawi się z czasem, nawet kilka tygodni trzeba czekać na efekt

też mialam problem z tymi zaparciami. Starszna dolegliwość. Mnie lekarz też polecił stosowanie tego suplementu dicopeg 10g. Jak dla mnie nie ma nic lepszego na pozbycie się też przypadłości
mamutka

Postprzez sigrara » Śr kwi 04, 2018 6:49 pm

bardzo fajnie działa intesta, reguluje pracę jelit i wszystko wraca do normy, ja już stosuję ten suplement kilka dni i efekty są świetne, nareszcie dobrze się czuję :) :)

Ostatnio przesunięty w górę Śr kwi 04, 2018 6:49 pm przez: Anonymous.
sigrara

Powrót do Forum otwarte