Wyszukiwanie zaawansowane »

Obóz

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Obóz

Postprzez ludviga » Wt maja 21, 2019 10:19 am

Wyjazdy dla dzieci są bardzo istotne, bo to po części też je kształtuje. Ja w tym roku zdecydowałam się wysłać mojego syna na wyjazd z tą firmą - https://quatromondis.pl/kolonie. Koleżanka mi ich poleciła, bo jej syn także był w zeszłym roku i była bardzo zadowolona. Miła kadra i bardzo fajnie zorganizowane zajęcia i czas dla dzieci.
ludviga

Postprzez Pioterek14 » Pn lip 22, 2019 6:27 am

Ja jeszcze nigdy nie byłem na obozie .
Pioterek14

Postprzez MartaSwitezianka » Śr lip 24, 2019 9:46 pm

W pełni się zgadzam, warto wysyłać dzieci na obozy. Uczą się wtedy samodzielności i poznają mnóstwo nowych znajomych :) Dlatego my z mężem w pewnym momencie zrezygnowaliśmy z zabierania dzieci na wakacje, bo w końcu z nami czas spędzają na co dzień... I zaczęliśmy wysyłać je na obozy. Na początku córki były sceptyczne. To już nastolatki, które nie do końca miały ochotę jechać na obóz, na którym nikogo nie znały. Ale przełamały się... I od tego czasu jeżdżą co rok :D Od dwóch lat wybieramy obozy językowe od https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe , bo to zdecydowanie najlepsza opcja. Twierdzą tak nawet moje córki, więc coś musi być na rzeczy :D Dzieciaki nie tylko świetnie się bawią, bo mają w programie mnóstwo wycieczek i zajęć rekreacyjnych, ale także uczą się języka. I powiem Wam, że moim zdaniem po takich dwóch tygodniach na obozie zagranicą, dziecko lepiej zna angielski niż po pół roku nauki w szkole!
MartaSwitezianka

Postprzez milla » So wrz 21, 2019 5:26 am

Jestem tego samego zdania. Takie obozy to bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu.
milla

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte