Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak się odchudzić?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak się odchudzić?

Postprzez demeter » So paź 28, 2017 12:34 pm

A nie wystarczy odpowiednia dieta i ćwiczenia?
demeter

Postprzez Redflower » N paź 29, 2017 1:59 pm

też jestem wlasnie za zbilansowana dieta i aktywnoscia fizyczna. u mnie glodowki i eksperymentowanie z dietami skonczyly sie tylko obnizeniem tempa trawienia. dodatkowo gdy tylko zjem cos bardziej tlustego - czuje sie fatalnie no i moj brzuch rosnie ja balonik i musze ratowac sie dicopeg 10g zeby przeszlo. teraz jestem na diecie ulozonej przez dietetyka - regularne jedzenie i bieganie do ktorego se przekonalam nadaly tempa pracy moim jelitom
Redflower

Postprzez jesiennaja » Pn paź 30, 2017 12:46 pm

Dla mnie najgorszą poru roku jest jesień i zima. W tym czasie najwięcej tyję. By i w tym roku do tego nie dopuścić zastanawiam się nad kupnem bieżni elektrycznej. Znalazłam taką ofertę http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html Bieżnia to dobre rozwiązanie. Mogę zgubić zbędne kilogramy, a też zadbać o swoją kondycję. Ćwiczenia na bieżni wzmacniają mięśnie całego ciała.
jesiennaja

Postprzez login... » Pn paź 30, 2017 6:22 pm

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagajkące odchudznaie to zastosowanie Foreverlsimu jest jednym z najlepszych sposobów na pozbycie sie nadwagi
login...

Postprzez login... » N lis 05, 2017 9:16 pm

Nie myślałam że utrata kilogramów może być aż tak szybka.Odchudzanie z Foreverslimem jest łatwe nie napiszę że przyjemne bo bym skłamała.Początki nie były miłe ale jakoś poszło.Na razie udało mi się schudnąć 5 kg ale do celowe chcę stracić 14.
login...

Postprzez login... » Pn lis 06, 2017 12:06 pm

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.
login...

Postprzez login... » So lis 11, 2017 5:27 pm

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja
login...

Postprzez login... » Wt lis 14, 2017 7:17 pm

Najlepsze dla mnie okazały się tabletki Foreverslim . Biorę go od ponad miesiąca. na razie wszystko się sprawdza, spadek wagi, hamowanie łaknienia. brak efektów ubocznych.Na razie super.
login...

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte