Wyszukiwanie zaawansowane »

domy opieki? wysłać bliskiego?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: domy opieki? wysłać bliskiego?

Postprzez Keksik » Cz lis 14, 2019 11:07 pm

To ciężka decyzja, trzeba ją zostawić sumieniu każdego z osobna.
Keksik

Postprzez bizet » Pt lis 15, 2019 8:58 pm

Bardzo trudna, ale czasami najlepsza. Ja bez wahania bym zaufała Goldental - mnóstwo dobrych opinii, świetna opieka, wielu zadowolonych podopiecznych, choćby na fotografiach z wydarzeń, jakie tam organizują dla mieszkańców. Można na ich profilu na Facebooku zobaczyć, poczytać opinie. Wystarczy wpisać Goldental.
bizet

Postprzez JanuszEk124 » So lis 16, 2019 11:14 am

Ja wolałbym nie wysyłać.
JanuszEk124

Postprzez Martazosiedla » N lis 17, 2019 3:40 pm

Mi zalezy na tym,aby dom opieki oferowal jak najwyzsz ajakos uslug i opieki oraz dobre podejscie do wymagajacego pacjenta. Zalezy mi rowniez na indywidualnej rehabilitacji. Widzialam,ze ten dom opieki ma to w swojej ofercie https://milorstowo.pl/oferta/rehabilitacja/ Co mozecie powiedziec na ten temat?
Martazosiedla

Postprzez vlada » Pn lis 25, 2019 12:35 pm

Jak dla mnie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby zatrudnienie opiekunki dla takiej osoby. U nas jest to mało popularne, jednak na terenie Niemiec cieszy się ogromną popularnością. Dlatego też wiele osób decyduje się na wyjazd do pracy w takim charakterze. Tutaj https://www.pewnaopieka.pl/opieka-seniora/ znajdziesz wiele fajnych artykułów na ten temat.
vlada

Postprzez Kopytkowski » Pn lis 25, 2019 4:03 pm

Wydaje mi się, że to już powinno być ostatecznością.
Kopytkowski

Postprzez berezowa » Pn lis 25, 2019 8:33 pm

Akurat znajoma często opowiada mi o Goldental - jej babcia tam mieszka od kilku tygodni. Jest pod wrażeniem samego domu, warunków, otoczenia, atrakcji i podejścia pracowników do osób tam mieszkających. Następnym razem wybiorę się do babci Heni z nią, nigdy w takim miejscu nie byłam a zwykle słyszę, że to okropne zostawić bliska osobę w takim miejscu, gdzie wszystko jest złe. Tu, w Przyjaźni, akurat jest rewelacyjnie.
berezowa

Postprzez borer.imelda » Pn lis 25, 2019 9:07 pm

Jeśli myślisz, że w tym domu będzie miał lepszą opiekę to jak najbardziej, najważniejsze będzie w tym wszystkim dobro bliskiego :)
borer.imelda

Postprzez MariaMarianna » Cz gru 19, 2019 11:08 pm

każdy dokonuje własnego wyboru. Teraz jest tyle opcji, że opieka nad starszą osobą w domu nie musi być trudna. Na przykład taka opaska dla seniora sos Ona w codziennej opiece bardzo pomaga, przede wszystkim pozwala na kontrolowanie lokalizacji starszej osoby
MariaMarianna

Postprzez wicia28 » Wt lut 11, 2020 9:58 pm

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Prawda jest taka, że jeśli bliska nam osoba może pozostać w domu, bo jest sprawna i choć kilka godzin może przebywać sama, to lepiej zdecydować się na inne rozwiązania. Tutaj https://zycieseniora.com/zdrowie-seniora/1567/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele porad, które można wykorzystać.
wicia28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte