Wyszukiwanie zaawansowane »

wesele w Warszawie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: wesele w Warszawie

Postprzez OliwkaEs » Śr maja 16, 2018 7:19 am

Polecam Ci gorąco Lord w Warszawie. Genialne miejsce na wesele. A z innych rad to pamiętaj, żeby kupić sobie takie https://www.jdstyle.pl/93-pudelka-na-koperty albo podobne pudełko na koperty weselne. U nas bardzo ułatwiło sprawę składania życzeń i wręczania prezentów.
OliwkaEs

Postprzez ksenia9993 » Cz maja 31, 2018 10:04 am

Też szukam jakiegoś fajnego miejsca w Warszawie, ale niestety nie wiem, czy znajdę to, co mi odpowiada. Przede wszystkim chciałabym, aby dookoła były piękne tereny od razu na jakieś zdjęcia. Mniejszy problem mam z zespołem, bo już wiem, że zdecyduję się na NotoGramy, tylko nie możemy dogadać terminu bez sali.
ksenia9993

Postprzez majowka31 » Cz lip 12, 2018 8:11 am

Jeśli chodzi o catering weselny Warszawa, to polecam zdecydowanie firmę Grupa RSVP, byliśmy ostatnio na ślubie męża przyjaciela, przepyszne jedzenie było. Aż wzięłam namiar na wypadek jakiejś większej imprezy albo prywatnej, albo w pracy.
majowka31

Postprzez Merren » Pn wrz 10, 2018 9:38 pm

My zorganizowaliśmy sobie wesele w zamku ujazdowski, bo zawsze marzyłam o takim miejscu. Mają tam fajną restauracje instalacje art bistro. Przyjęcie bardzo nam się udało, a wszyscy goście byli zadowoleni.
Merren

Postprzez redek » Cz wrz 13, 2018 5:21 pm

Gdzie w Warszawie można kupić suknię ślubną? Chodzi o suknię prostą, ale wyszukaną.
redek

Postprzez login... » Śr wrz 19, 2018 3:06 pm

Jeśli chodzi o suknie ślubne, to bardzo polecam Ci salon Emmi Mariage w Warszawie :) Mają piękne suknie ślubne, bardzo eleganckie i kobiece.
login...

Postprzez koronta » Cz paź 04, 2018 5:20 pm

Ja natomiast polece Dom Weselny Astoria, który znajduje się w Kaniach pod Warszawą. To jedno z anjelpszych miejsc w okolicy naszej stolicy gdzie warto urządzić wesele. Okolice są przepiękne, a sala też wygląda fajaanie w środku.
koronta

Postprzez emilkamicha » Pt sty 22, 2021 8:00 pm

Nasze wesele w Warszawie organizowała Bogna, choć organizuje też w Trójmieście i Paryżu :D Świetna kobieta!
emilkamicha

Postprzez Inch » N lut 14, 2021 12:58 pm

Organizacja ślub i wesela to zajęcie na wiele miesięcy i potrafi spędzić sen z powiek. Polecam zatem przejrzeć ten artykuł, niezbędnik ślubny, https://grzesiekkogut.pl/niezbednik-slubny myślę, że to wielu osobom może naprawdę pomóc
Inch

Postprzez kuć » Pn lut 15, 2021 7:54 pm

Gdziekolwiek nie będziecie robić przyjęcia, tymkolwiek będziecie potrzebować kogoś do zdjęć. Taka fotografia ślubna to częsty wybór, ponieważ Marcin Orzołek robi naprawdę cudowne zdjęcia. Nie, że przesadzam, ale sami na pewno to samo powiecie. No, albo nie, bo to zależy od waszego widzimisię. Mi jednak te zdjęcia odpowiadają.
kuć

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte