Wyszukiwanie zaawansowane »

Kredyt na rozkręcenie firmy

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Kredyt na rozkręcenie firmy

Postprzez tatinkaaa » Pn mar 11, 2019 4:48 pm

Prowadzę niewielkie przedsiębiorstwo i skorzystałem z oferty firmy KredytMarket. Można dostać nawet 50 tysięcy i to wszystko przez internet! Bardzo polecam, uczciwa firma
tatinkaaa

Postprzez Kordi33 » Wt kwi 09, 2019 8:37 am

Kredyt na rozkręceni to bardzo dobry pomysł jeśli już mamy jakiś ciekawy plan wydatków.
Ogólnie polecałbym skorzystać z pomocy firmy https://habzafinanse.com.pl która znajdzie dla nas
najlepsza ofertę. Mają bardzo dużo pozytywnych opinii , mnie urzekło ich zaangażowanie w stosunku
do klienta. Polecam serdecznie.
Kordi33

Postprzez Vallenhag » Wt kwi 23, 2019 4:18 am

Pracowałam za granicą i chciałam w uzyskać kredyt na rozpoczęcie działalności w Polsce. Sama miałam z tym bardzo duże problemy więc zgłosiłam się do doradcy finansowego. Firma kredytyzagranica.pl pomogła mi dostać kredyt i rozwinąć skrzydła :)
Są to niezależni doradcy a swoje usługi oferują całkowicie za darmo.
Vallenhag

Postprzez adamik » Wt kwi 23, 2019 1:17 pm

jeśli chodzi o trudne kredyty polecam swoją drogę zacząć od konsultacji z profesjonalnym doradcą
adamik

Postprzez RafalM » Pn maja 06, 2019 9:36 am

Ja korzystałem z firmy Habzafinanse przy uzyskiwaniu kredytów - mają bardzo dobre opinie.
Stwierdziłem, mimo że się tego bałem, że warto czasami oddać nasze sprawy specjalistą którzy znają się na tego typu sprawach. Z tego co wiem mają ofertę nie tylko związaną z kredytami gotówkowymi, ale pomagają też z konsolidacja chwilówek i innych cięzkich przypadkach kredytowych :)
RafalM

Postprzez adonis4 » Pt maja 10, 2019 12:09 pm

reniaren1 napisał(a):W Podkarpackim Funduszu Rozwoju http://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/dzialalnosc-pozyczkowa.html małe i średnie przedsiębiorstwa z tego województwa mogą wsiąść kredyt w wysokości od 1 tysiąca do 250 tysięcy i to na dużo lepszych warunkach niż gdziekolwiek indziej.

Dzięki za informacje.. nie miałam pojęcia :)
adonis4

Postprzez RafalM » Pn maja 13, 2019 2:15 pm

W Habza Finanse pomogą uzyskać trudne kredyty, leasingi, czy kredyty gotówkowe. Mają dobrych specjalistów którzy znajdą dla nas kredyt na dobrych warunkach.
RafalM

Postprzez AnnaP27 » Pt cze 21, 2019 6:26 pm

Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę kredytową można znaleźć na https://kredytolog.com/ zarówno dla osób które nie mają problemów z tzw bik jak i z jakich powodów obawiają się o zawarte tam dane.
AnnaP27

Postprzez mlodamama99 » N sie 18, 2019 3:47 pm

Świetną ofertą (z której zresztą sama skorzystałam)jest kredyt dla przedsiębiorcy. Jako świeżo upieczony przedsiębiorca pomógł mi on na przyspieszenie rozwoju mojej działalności.
mlodamama99

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte