Wyszukiwanie zaawansowane »

Miły weekend

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Miły weekend

Postprzez Iadia89 » Pn sie 06, 2018 6:51 pm

No ja też miło spędziłam weekend :). Mój mąż zabrał mnie do naszej przepięknej stolicy. Wędrowaliśmy po niej przez całą nawet noc, aż do świtu. Potem chwile odpoczęliśmy w hotelu. Następnie na obiad wybraliśmy się do restauracji Bubbles, gdzie mąż mnie zaskoczył zamawiając tam prawdziwego szampana. Ogólnie restauracja zrobiłam na mnie ogromne wrażenie, było tam przyjemnie i wszystko mi smakowało.
Iadia89

Postprzez anaw » Wt sie 07, 2018 1:05 pm

Mój mąż zabrał mnie ostatnio na taki miły weekendowy wypad do Chałup :) Zatrzymaliśmy się w tym hotelu Meridian http://www.hotelmeridian.pl/. Obiekt robi wrażenie - jest nowocześnie urządzony, pokoje są przestronne i odpowiednio wyposazone, z łazienkami. Do kuchni i serwowanego tam jedzenia też nie mam żadnych zastrzeżeń. Na miejscu do dyspozycji gości basen i strefa spa. Szkoda, że weekend to tylko 2 dni bo najchętniej przedłużyłabym ten pobyt :)
anaw

Postprzez berekatka » Pn sie 20, 2018 8:08 am

My ostatnio wybraliśmy się do Gdyni. W sumie to był taki dłuższy weekend, trwający 4 dni. Dzieci zostały u dziadków, można więc było pozwolić sobie na odrobinę swobody. Na początek za cel obraliśmy spa Gdynia, tam również poza zabiegami urodowymi zdecydowaliśmy się na masaż. Jedno z lepszych spa w tej części kraju, w jakich miałam przyjemność być. W sumie w listopadzie jadę do Gdyni służbowo, to namówię koleżanki na wizytę w VitaO, niech zobaczą czym jest spa na wysokim poziomie.
berekatka

Postprzez anita230 » Wt sie 21, 2018 7:29 pm

Dla mnie miły weekend, to masaż kraków https://www.studiotwojegozdrowia.com/ i weekend we dwoje. Uwielbiam taką formę relaksu i mam nadzieję, że uda mi się w najbliższym czasie wyskoczyć i spędzić czas wspólnie z mężem.
anita230

Postprzez Ciezarna » Śr wrz 19, 2018 3:01 pm

Myślałam nad wypadem na weekend i szukam też dobrej restauracji gdzie zjemy porządny obiad. Od dłuższego czasu poszukuje czegoś konkretnego i jestem ciekawa co myślicie na temat tej restauracji > https://lacampana.pl/ ? Mają pięknie urządzone we włoskim stylu sale na piętrze, które pomieszczą do czterdziestu pięciu osób. Jaka jest wasza opinia na temat tej restauracji ?
Ciezarna

Postprzez elabarbara » Pt paź 19, 2018 8:05 am

Pomocy!!! Na weekend do Warszawy przyjeżdża do mnie siostra z narzeczonym, i tu wielka wtopa dla mnie. Nie znam dokładnie miasta bo mieszkam tu zaledwie pół roku. Już zaplanowałam sobie że na obiad zaproszę ich do eleganckiej restauracji BubblesBar, by nie mówili że zabrałam ich do byle jakiego lokalu. Nie mam pomysłu na zwiedzanie, wiem że jest dużo miejsc, ale nie wiem gdzie ich zabrać by miło wspominali pobyt ?
elabarbara

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte