Wyszukiwanie zaawansowane »

Higiena intymna

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Higiena intymna

Postprzez ciki » So sie 25, 2018 3:16 pm

Poczytaj sobie o tym na blogu https://www.zdrowie.info.pl/cwiczenia-o ... we-wzroku/ jest pisany tak, aby przyjemnie się go czytało, a same tematy bardzo szczegółowo tłumaczące różne problemy zdrowotne.
ciki

Postprzez Kamila75 » So wrz 15, 2018 9:30 am

Jestem osobą, która miewa uczulenia na przeróżne specyfiki, dlatego wiem doskonale, jak to jest poszukiwać odpowiedniego kremu dla siebie, jeśli chodzi o higienę intymną. Z mojego doświadczenia wynika, że mimo wszystko lepiej szukać w aptekach takich jak https://www.apteka-melissa.pl , gdzie jest większy wybór, niż na własną rękę w punktach stacjonarnych. Czasem jakiś składnik preparatu może nas uczulać i to dopiero będzie problem.
Kamila75

Postprzez Konczita » Wt gru 04, 2018 11:18 pm

mamutka napisał(a):A jak często zdarza się Wam łapać różne intymne infekcje? Mnie jak już któryś raz z rzędu ona dopadła to postanowiłam coś z tym zrobić. Domowych sposobów też nie chciałam stosować, bo mam słabe zdanie o nich.

Oj tez miałam dośc często z różnymi infekcjami bo miałam zaburzona florę bakteryjną w pochwie i nieodpowiednie ph. Ginekolog przepisał mi globulki Hydrovag, które po tygodniu stosowania pomogły mi rozwiązać ten problem. Od tego czasu może raz jakąś infekcję złapałam ale za każdym razem kiedy czuje,ze coś się nie tak dzieje to od razu stosuję te globulki i przechodzi.
Konczita

Postprzez OlkaM66 » Pn gru 17, 2018 7:04 pm

W internetowych aptekach znajdziesz bardzo dużo różnych opcji kosmetyków do higieny intymnej. Ja zamawiam zawsze z tej apteki: https://www.wapteka.pl/, bo mają bardzo konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę. Ostatnio bardzo przypadły mi do gusty kosmetyki do higieny intymnej marki Biały Jeleń, bo mają naturalny skład i są bardzo dobre. :)
OlkaM66

Postprzez marcyśka89 » Cz lut 07, 2019 10:09 pm

do higieny używam płynu specjalnego o odpowiednim Ph. Mam w łazience zamontowaną deskę myjącą z Uspa i dzięki temu po każdym skorzystaniu z toalety mogę się podmyć. Nie powiem to bardzo wygodne rozwiązanie. Taka toaleta myjąca wcale nie jest trudna w obsłudze i montażu. Nie zajmuje miejsca a naprawdę pomaga przy dbaniu zachowania prawidłowej higieny okolic intymnych
marcyśka89

Postprzez Martazosiedla » Wt mar 19, 2019 10:09 am

Jakich używacie kremów do higieny intymnej? Co sądzicie o tych https://ziaja.com/products/for/dla-mamy Który warto wybrac? Proszę o opinie.
Martazosiedla

Postprzez sigrara » Pn lip 01, 2019 12:26 pm

ja używam jedynie papilocare, on tez ma odpowiednie ph, idealne dla pochwy, u mnie wyszła źle cytologia, bo mam wirusa hpv i coś się tam porobiło niefajnego ten żel wspomaga leczenie zmian wywołanych tym paskudnym wirusem. Trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok :)
sigrara

Postprzez Sudetka » Śr lip 03, 2019 8:15 am

Pewnie większość z nas zna te dolegliwości - ból, swędzenie i pieczenie w miejscach intymnych. Czasem jest to nie do wytrzymania. Dobrym sposobem na pozbycie się tego typu problemów jest stosowanie octenisept do higieny intymnej. Bezpieczny, dający ulgę środek, który działa praktycznie natychmiast. Nie męczcie się, octenisept dostaniecie w każdej aptece (i to bez recepty).
Sudetka

Postprzez Buzialek » Pn lip 22, 2019 6:25 am

A propos infekcji intymnych to dopadło mnie ostatnio ostre zapalenie, z którym nie mogłam sobie poradzić więc udałam się do ginekologa, który ku mojemu zdziwieniu oprócz antybiotyku zalecił mi stosowanie krem na otarcia miejsc intymnych octenicare. Jest to krem regeneracyjny, który pielęgnuje podrażnioną skórę i działa łagodząco
Buzialek

Postprzez Milaa » Pt wrz 20, 2019 2:22 pm

Moje ph znacznie poprawiło się dzięki Micelarnemu płynowi do higieny intymnej z aloesem i kwasem mlekowym Bielendy. Znacznie rzadziej dochodzi u mnie do zapaleń okolic intymnych od kiedy go używam.

Ostatnio przesunięty w górę Pt wrz 20, 2019 2:22 pm przez: Anonymous.
Milaa

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte