Wyszukiwanie zaawansowane »

pomysły na prezenty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: pomysły na prezenty

Postprzez rybbartek » So sie 03, 2019 10:20 pm

Ja zawsze bardzo się przykładam kupując prezent dla osoby, która będzie nim obdarowana
rybbartek

Postprzez login... » Pn wrz 16, 2019 5:56 am

Dokładnie, ja też. I nie musi być nic drogiego, wystarczy mały drobiazg np coś z biżuterii.
login...

Postprzez usia j » Śr wrz 18, 2019 1:07 pm

Chyba na tym cała ta sztuka właśnie polega, a druga sprawa to jak mam wydać jakieś pieniądze, nawet nieduże to z głową. tak szczerze powiem, że bardzo lubię dawać prezenty tak jak lubię je dostawać. Zazwyczaj w takich sytuacjach zaglądam do swojego ulubionego sklepu, który nigdy mnie jeszcze nie zawiódł i mam nadzieję, że nadal tak będzie. NIedługo idę do znajomej na urodzinki i w planach mam zakup https://www.superwnetrze.pl/mlynek-do-s ... 54054.html i zastanawiam się czy aby nie kupić też jeszcze za jednym zamachem do pieprzu. Chyba będzie lepiej jak dam dwa, prawda.
usia j

Postprzez ciki » N paź 06, 2019 6:16 pm

Książka według mnie jest fajnym i przydatnym prezentem, myślę, że Kłopotliwa oferta Wiesława Rybskiego będzie strzałem w dziesiątkę, kupiłam sobie ostatnio ją w https://www.empik.com/klopotliwa-oferta ... ,ksiazka-p i wciągnęła mnie tak mocno, że przeczytałam ją w jeden dzień
ciki

Postprzez patinka » Pn paź 07, 2019 3:41 pm

Mam tylko pomysł dla chłopaka kupię mu voucher do aerotunelu w Lesznie, mówił, że chce taki prezent, więc jeden mam z głowy.. Zostało jeszcze... Najgorzej będzie kupić coś dla taty..
patinka

Postprzez brockkarol » Pn paź 07, 2019 7:00 pm

Zbliża się czas, kiedy trzeba pomyśleć nad prezentami dla całej rodziny
brockkarol

Postprzez ikessler » Wt lis 12, 2019 3:45 pm

Co kupić chłopakowi, który interesuje się wojskiem? Czy uważacie, że gadgety wojskowe spodobają mu się https://www.forhim.pl/101-prezenty-prezent-dla-zolnierza? Trudno dotrzymać żołnierzowi kroku, szczególnie w czasie marszu, i równie trudno wybrać dla niego prezent. :roll:
ikessler

Postprzez Misia102 » Pt lis 15, 2019 9:25 am

Słuchajcie... ja swojemu kupiłam ostatnio, uwaga, AKT... :D Dokładnie - Akt na kanapie Almaiisa Modigliani reprodukcja! Nie powiem, inspirujący pomysł :twisted:
Misia102

Postprzez demeter » Pt lis 15, 2019 4:04 pm

Ja zawsze mam problem z wyborem.
demeter

Postprzez arczi33k » Pn lis 18, 2019 4:22 pm

Zależy dla kogo prezent, dla jednych od razu mamy pomysł, dla innych ciężej coś wymyślić
arczi33k

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte