Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- ranking

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Odchudzanie- ranking

Postprzez Kalkowa » Śr sty 11, 2017 6:01 pm

Znalazłam w sieci ranking produktów na odchudzanie. Zobaczcie: http://rankingacai.pl Czy któraś z Was stosowała te produkty? Czy są skuteczne?
Kalkowa

Re: Odchudzanie- ranking

Postprzez login... » Pt sty 27, 2017 9:15 pm

Moja kuracja z Foreverslimem dała mi spadek wagi o 13kg !!Nie było łatwo ale sie udało.Dieta nie była jakaś rygorystyczna. Zwyczajne rezygnowanie z nie zdrowego jedzenia. Kuracja trwała 3 miesiące. Teraz staram się po prostu nie wracać do starych nawyków żywieniowych.
login...

Postprzez Amelia K » N sty 29, 2017 9:02 pm

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z tego środka. Spełnił on swoje zadanie całkowicie.
Amelia K

Postprzez login... » Pt lut 03, 2017 6:08 pm

W moim prywatnym rankingu na prowadzenie wysuwają się tabletki Slimunox.To one pozwoliły mi na tak szybki spadek wagi po ciąży.A zostało mi sporo bo aż 11 kg.
login...

Postprzez login... » Pn lut 06, 2017 8:01 pm

Dzięki Foreverslim schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.
login...

Postprzez evela56 » Wt lut 07, 2017 12:22 pm

Ja zastanawiam się nad zastosowaniem preparatu Gojiberry1200 jest to produkt silny o mocnym działaniu. Myślę, że pomoże w schudnięciu. Dużo czytałam o nim na: http://www.gojiberry1200.pl/artykuly/odchudzanie-porady i wydaje mi się, że jest to preparat dla mnie bardzo dobry, jak i dla większości osób. Myślę, że jak po innych efekty widoczne już po miesiącu to warto spróbować. Cena jest bardzo przystępna.
evela56

Postprzez login... » Wt lut 07, 2017 10:32 pm

Ja już skończyłam branie Slimunox,schudłam tyle że wchodzę w spodnie z czasów panieńskich.I efektu jo-jo nie ma i już jestem pewna że go nie będzie.
login...

Postprzez Natalia 32 » So lut 11, 2017 9:40 pm

Ja stosowałąm IQacai i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Nie będę ukrywać, ze w wyborze pomógł mi ranking opisany na początku wątku
Natalia 32

Postprzez Eryka » Wt lut 14, 2017 3:27 pm

Stosowałam tabletki Slimunox przez trzy miesiące w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe byłam bardziej aktywna.Teraz mogę się pochwalić wagą 61 kg.A dobre nawyki żywieniowe zostały,czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i to wszystko.
Eryka

Postprzez Esme21 » Cz lut 16, 2017 9:54 am

Faktycznie na naszym rynku można dzisiaj znaleźć całe mnóstwo tabletek na odchudzanie. Nie mniej jednak osobiście uważam, że żadne środki nie zastąpią nam diety i aktywnego trybu życia. Przy czym jeżeli szukamy odpowiedniej formy aktywności fizycznej dla siebie, na pewno warto zajrzeć na stronę http://www.aktywnienaplus.pl/ , znajdziemy tam bowiem nie tylko całe mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących różnych sportów, ale też generalnie zdrowego tryby życia.
Esme21

Następna strona

Powrót do Forum otwarte