Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- ranking

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- ranking

Postprzez login... » Cz lis 02, 2017 1:17 pm

Moim zdaniem jednym z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o zastosowanie środka wspomagającego odchudzanie jest zastosowanie tego który mi pomógł pozbyć się nadwagi. Ja zdecydowałam się na Slimunox i nie żłuję tej decyzji.
login...

Postprzez login... » Pn lis 06, 2017 12:13 pm

Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Slimunox efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.
login...

Postprzez login... » Cz lis 09, 2017 9:34 pm

ForeverSlim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności
login...

Postprzez login... » So lis 11, 2017 5:17 pm

Ja również jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie Slimunox.18 kg w 4 miesiące, bo tyle czasu brałem ten środek. Dla mnie rewelacja.
login...

Postprzez login... » Wt lis 14, 2017 7:14 pm

Jak schudnąć odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco prosta.Dieta i do tego dobry suplement.Ja wybrałam Foreverslim i według mnie jest to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.Schudłam bez żadnych przykrych przygód.Teraz jestem w końcu szczupłą i szczęśliwą kobietą.
login...

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte