Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- ranking

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- ranking

Postprzez login... » So wrz 22, 2018 6:43 pm

Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Foreverslim.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Foreverslim.
login...

Postprzez login... » Śr wrz 26, 2018 6:07 pm

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu tych tabletek. 3 miesiace czassu i po nadwadze
login...

Postprzez login... » So wrz 29, 2018 5:59 pm

Ja akurat stosowałam Foreverslim i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu udało mi się pozbyc całej nadwagi jaka miałam
login...

Postprzez login... » N paź 07, 2018 4:21 pm

Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.
login...

Postprzez ciki » Pn paź 08, 2018 9:18 am

Strona https://cellulit.info.pl/cellulit-co-jesc/ nauczyła mnie jak skutecznie i szybko można pozbyć się cellulitu. Warto sprawdzić ich wskazówki, ponieważ nie są bardzo wymagające, a przynoszą duże rezultaty.
ciki

Postprzez bigiotka » Pt paź 19, 2018 2:12 am

Jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznaie, to moim zdaniemnie ma lepszego środka jak Slimunox. Stosowałam wczęsniej różne tabletki, ale dopiero te okazały się naprawdę skuteczne. :D
bigiotka

Postprzez Kajka 32 » Wt paź 30, 2018 1:54 am

ja długo nie mogłam pozbyć się nadwagi, Pomogły w tym dopiero tabletki Slimunox które kupiłam na Allegro. 3 miesaice czasu i 13 kilo mnej
Kajka 32

Postprzez login... » Wt paź 30, 2018 5:43 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. W końcu pozbyłam się całej nadwagi
login...

Postprzez Wiktoria 29 » Śr lis 14, 2018 1:10 am

W moim przypadku bardzo dużo w odchudzaniu pomogło mi zastosowanie Slimunox, od czasu jak zaczęłam stosować te tabletki to nie miałam juz problemów z dołującym mnie uczuciem głodu, jak i znacznie poprawił mi sie metabolizm
Wiktoria 29

Postprzez login... » Wt lis 20, 2018 9:19 pm

Po skończeniu brania Slimunox mam teraz nowe hobby uwielbiam chodzić na zakupy i kupować takie ciuchy na jakie mam ochotę.A jeszcze rok temu kupowałam ciuchy w rozmiarze 48 i nie miałam zbyt wielkiego wyboru.Teraz to co innego.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte