Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- ranking

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- ranking

Postprzez login... » Pt lis 23, 2018 1:16 am

Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.
login...

Postprzez mamutka » Pt lis 30, 2018 5:48 pm

Na odchudzanie to ja bym bardziej poleciła jakiś dobry środek np https://www.tillslim.pl/ . Jego skład to kompozycja naturalnie dobranych składników, które mają za zadanie przyspieszać spalanie tłuszczów i stale napędzać nasz metabolizm dzięki czemu znacznie szybciej uda nam się schudnąć ale za to w zdrowy sposób. Tylko oczywiście trzeba także pamiętać o rozsądnej diecie i uprawnianiu sportu
mamutka

Postprzez login... » Cz sty 03, 2019 5:14 pm

Ja z efektu jaki uzyskałam po zastoswaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na środek, który skutecznie pomógł mi się pozbyć nadwagi
login...

Postprzez jaris » Pn sty 07, 2019 5:33 pm

Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest modelowanie sylwetki. Tabletki nigdy nie są dobrym rozwiązaniem.
jaris

Postprzez login... » Pt sty 11, 2019 1:28 pm

Można się zgubic w tym gąszczu reklam i opinii. Też miałam kłopot co wybrać i ostatecznie zdecydowałam się na produkt używany wcześniej przez moją siostrę. Kupiłam Slimunox i biorę go już drugi miesiąc. Na początku waga się zatrzymała, ale po 2 tygodniach ruszyło w dół. Do tej pory zrzuciłam prawie 5 kilo, więc myślę że niedługo będę miała idealną wagę.
login...

Postprzez login... » Wt lut 05, 2019 2:38 am

Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Slimunox. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.
login...

Postprzez Karolina B2 » Pt lut 15, 2019 7:07 pm

Mi w walce z nadwaga bardzop pomogło zastosowanie Foreverslim. Dzięki tym tabletkom schudłam 12 kilo
Karolina B2

Postprzez LuźnaGuma » Pn lut 25, 2019 5:40 pm

login... napisał(a):Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Slimunox. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Miałam tak samo jak ty, ale ja potrzebowałam na pozbycie sie nadwagi około 2 miesiecy
LuźnaGuma

Postprzez Katniss69 » Pn lut 25, 2019 5:56 pm

Karolina B2 napisał(a):Mi w walce z nadwaga bardzop pomogło zastosowanie Foreverslim. Dzięki tym tabletkom schudłam 12 kilo

A ja schudłam dzięki IQmango też 12kilo...W ponad 2,5 miesiąca :D
Katniss69

Postprzez Bagienka » So mar 09, 2019 11:08 pm

Mi akurat w odchudznaiu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox, bez tych tabletek, pewnie też coś udałoby mi się zrzucic z wagi, ale na pewno nie byłoby to 15 kilo tak jak teraz
Bagienka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte