Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Odchudzanie- wskazówki

Postprzez Kalkowa » Wt sty 17, 2017 5:27 pm

Znalazłam kilka ciekawych wskazówek o odchudzaniu na http://odchudzaniezsukcesem.blogspot.com Nie mam jednak pewności, że one podziałają. Czy któraś z Was je stosowała?
Kalkowa

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez Esme21 » Cz sty 19, 2017 10:37 am

Na pewno tego rodzaju wskazówki przydadzą się każdemu, kto ma problem ze zbyt dużą wagą. Sama z resztą też od dłuższego czasu walczę o wymarzoną figurę, niestety po początkowo szybciej utracie wagi, dopadł mnie jakiś kryzys i nie umiem sobie poradzić z głodem. Dlatego też pomyślałam sobie, że zdecyduję się na taki środek odchudzający jak Neopalina Max http://www.nopalinia.pl/ . Sporo czytałam na temat tego produktu i okazuje się, że pomaga oczyszczać organizm, a przy tym zmniejsza ciągłe uczycie głodu i wspiera walkę z nadwagą. Wobec czego jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie.
Esme21

Postprzez zofijkamama » Cz sty 19, 2017 1:45 pm

Odchudzanie trzeba przemyśleć i co najważniejsze potrzeba dużo samozaparcia, aby osiągnąć zamierzony cel. Dużo cennych porad znajdziecie tutaj https://piperinemax.pl/artykuly/odchudzanie-porady. Jak się odchudzać to z głową.
zofijkamama

Postprzez login... » N sty 22, 2017 6:33 pm

Dla mnie najlepszym sposobem na odchudzanie jest catering dietetyczny - jem regularnie, 5 x dziennie, dietetycznie, ale pełnowartościowo. Zawsze smacznie i świeżo, no i nie muszę się zastanawiać, co mogę zjeść, a co nie, co muszę kupić, jak to przyrządzić itp. Duża wygoda i efekty :)
login...

Postprzez login... » Śr sty 25, 2017 9:37 pm

Ja przy stosowaniu Slimunox jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.
login...

Postprzez login... » Pt sty 27, 2017 9:04 pm

Ja już wypowiadałem się na temat Foreverslim, i pomimo, że troszkę czasu już minęło, to nadal u mnie wszystko w porządku, waga jak spadła, to się utrzymuje... Nie dam sobie nic powiedzieć na ten suplement
login...

Postprzez Oliwka J » N sty 29, 2017 9:06 pm

U mnie rewelacyjny efekt jeżeli chodzi o odchudzanie dało zastosowanie Foreverslim. Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków jakie obecnie są dostępne w sprzedaźy
Oliwka J

Postprzez login... » Pt lut 03, 2017 6:00 pm

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Slimunox okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.
login...

Postprzez login... » Pn lut 06, 2017 8:09 pm

A w moim przypadku efekt dał ForeverSlim. Jednak nie to jest istotne. Podstawą wszystkiego (przynajmniej u mnie tak było), że nic na siłę, jak zaczęłam podchodzić do odchudzania, że nie muszą, ale chcę i jak sie uda to dobrze, a jak nie to włosów rwać nie będe to i efekty przyszły
login...

Postprzez Rebeka » Wt lut 07, 2017 6:25 pm

O nie ja bym się nigdy nie zdecydowała na tabletki na odchudzanie, mam złe doświadczenia. Bardziej obstawiam przy dobrej diecie. Ktoś tu już zaproponował catering dietetyczny i w sumie zaczęłam się rozglądac za ta opcją. Fajna ofertę ma firma Nutridieta http://nutridieta.pl/dieta/ .Do wyboru sa różne opcje kaloryczności posiłków więc można wybrac taką, która najbardziej nam odpowiada. W sumie jak ktos nie ma czasu gotowac to dobre rozwiązanie - dania przyjezdzaja do domu czy do pracy i nie trzeba sie juz o nic martwić :)
Rebeka

Następna strona

Powrót do Forum otwarte