Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez ewa111 » Śr lut 22, 2017 12:08 pm

Nie ma odchudzania bez odpowiedniej diety! Ja kiedyś bardzo dużo ćwiczyłam w domu, bo chciałam spalić trochę brzucha , boczków i w ogóle ten cały tłuszcz, ale kompletnie mi nie szło. Ktoś poradził mi bym poszła do http://www.szczuplabyc.net dowiedziałam się trochę na temat tego jak się odżywiam! Od tego dnia moje życie się zmieniło, zaczęłam jeść zupełnie z innej galaktyki.
ewa111

Postprzez MamaDodo » Cz lut 23, 2017 6:03 pm

Fajne te wskazówki na pewno przydadzą się osobom początkującym :) Ja na starcie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe- część produktów używanych na co dzień zamieniłam na zdrowsze, przestałam solić potrawy.Ćwiczyłam co dwa dni powoli wydłużając sobie czas ćwiczeń - zaczęłam od 15 minut dziennie teraz już do półtora godzinki dojechałam :) Jako ostatni ważny dla mnie element odchudzania wybrałam therm line fast, który hamuje łaknienie i przyspiesza spalanie a do tego jest z naturalnych składników.
MamaDodo

Postprzez Azalia » Cz lut 23, 2017 7:28 pm

Ja również kończę kurację z Foreverslimem.Jednego co jestem pewna to że udało mi się zmienić swoje nawyki żywieniowe.Biegać również bardzo lubię więc sądzę że nadal będę to robiła może nie tak często jak teraz ale te dwa razy w tygodniu powinno wystarczyć.
Azalia

Postprzez login... » Pt lut 24, 2017 7:05 pm

Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz Slimunox jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej.
login...

Postprzez login... » Pn lut 27, 2017 9:34 pm

Branie Foreverslimu ma na celu oprócz zredukowania wagi także wprowadzenie trwałych zmian aby już nigdy więcej nie przytyć.Więc jeżeli udało się schudnąć to znaczy żę udało ci się również wprowadzić zmiany jeżeli będziesz się ich trzymać to kolejne opakowania Foreverslimu nie będą już ci potrzebne.
login...

Postprzez login... » Pt mar 03, 2017 9:12 pm

Mi dużo czasu zajęta zmiana myślenia o odchudzaniu.Wszystko zaczęło się dobrze układać w momencie jak zmieniła podejście do tego tematu.Przede wszystkim dieta u mnie 1500 kal ruch- dwa razy w tygodniu basen no i Foreverslim.Efekt lepszy niż zakładałam na początku bo -15 kg.
login...

Postprzez login... » So mar 04, 2017 8:50 pm

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków jakie są dostępne na odchudzanie w chwili obecnej. Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące i w tym czasie pozbyłam się 13 kilo
login...

Postprzez Markizka7777 » Pn mar 06, 2017 12:43 pm

A co sądzicie o takich specyfikach jak tabletki chlorella? Podobno doskonale oczyszczają organizm, a to najważniejsze w prawidłowym procesie utraty wagi.
Markizka7777

Postprzez login... » Śr mar 08, 2017 7:06 pm

Ja miałam na tyle szczęścia że Foreverslim były pierwszymi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Pierwsze podejście i pełen sukces.Jeżeli człowiek stosuje się do wszystkich zaleceń to schudnąc można bardzo szybko.
login...

Postprzez login... » Cz mar 09, 2017 2:00 pm

Ja się spotkałąmm i stosowałam Slimunox. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces jeżeli chodzi o odchudzanie. 3 miesiace i 17 kilo mniej
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte