Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez login... » Śr kwi 05, 2017 6:31 pm

Ja akurat stosowałąm Slimunox i moim zdaniem patrząc na sój wynik, jest to jeden z najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie
login...

Postprzez login... » N kwi 09, 2017 7:51 pm

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
login...

Postprzez Mirage » Pn kwi 10, 2017 10:52 am

Jak chce się odchudzać to z pewnością trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Mirage

Postprzez Aneta 22 » N kwi 23, 2017 8:07 pm

Ja jak sie odchudzałam to zastosowałam IQacai. W 3 miesiace udało mi się pozbyc 14 kilogramów nadwagi. W końcu mam sylwetkę o jaką mi chodziło
Aneta 22

Postprzez koktra2 » Wt kwi 25, 2017 2:36 pm

Moja wskazówką dla Ciebie jest zakup zdrowych produktów, z których zrobisz zdrowe posiłki. Koniecznie zobacz sobie tutaj https://www.guiltfree.pl/pl/450-inne-maki-bezglutenowe jak zaopatrzony jest sklep. Z tego co wiem, można zakupić tutaj masła orzechowe, mąki migdałowe czy zwykłe dżemy bez cukru. Uważam, że to może być świetna sprawa dla Ciebie.
koktra2

Postprzez login... » Pt kwi 28, 2017 1:29 pm

Ja tez jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimuniox. Do swojej wagi wróciłam w 3 miesiace
login...

Postprzez sussie2 » So kwi 29, 2017 9:51 am

Podstawą jest dobry klub fitness i regularne ćwiczenia. Nikt za Was nie schudnie, musicie sami wziąć się za siebie. Nie ma też co wierzyć w suplementy diety - to jedna wielka ściema. Tylko regularne ćwiczenia zapewniają szybkie efekty.
sussie2

Postprzez login... » Śr maja 03, 2017 6:23 pm

Jak dla mnie Foreverslim okazał się bezapelacyjnie dobry.Według mnie nie nic lepszego na odchudzanie Polskim rynku niż te tabletki.Szybki skuteczne bezpieczne,w dobrej cenie.
login...

Postprzez login... » Pn maja 08, 2017 1:34 pm

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W moim przypadku pozbył mi się pozbyć 14 kilo nadwagi
login...

Postprzez login... » Wt maja 09, 2017 8:09 pm

Ja uważam, ze jeżeli komuś zależy aby pozbyć się nadwago do lata, to faktycznie zastosowanie Foreverslimu jest dobrym rozwiązaniem
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte