Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez login... » Pt maja 12, 2017 5:23 pm

Schudłam na Slimunox dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.
login...

Postprzez login... » N maja 21, 2017 5:20 pm

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie można kupić. Co do skuteczności, to 3 miesiace pozbyłam się 14 kilo nadwagi.
login...

Postprzez mamsza » Wt maja 23, 2017 3:12 pm

Ja robiłam zabiegi kriolipolizy w Vici Clinic w Krakowie i byłam bardzo zadowolona. Zabiegi wykonane profesjonalnie, z najwyższą starannością. Efekt widoczny dopiero po jakimś czasie. Warto w siebie inwestować.
mamsza

Postprzez januszka » Cz maja 25, 2017 7:17 pm

też jestem zdania że te zabiegi mogą być całkiem efektowne. http://www.beauty4ever.pl/warszawa-nowo ... zuplajace/ zobaczcie ile mają propozycji, myślicie że warto skorzystać? Ja mam problem z tuszą po ciąży, nie mogę wrócić do swojej wagi.
januszka

Postprzez wicia28 » Cz maja 25, 2017 8:11 pm

Powiem tak: jeśli chcecie, aby dieta przyniosła efekt, a ćwiczenia wreszcie modelowały waszą sylwetkę, to zróbcie sobie badania DNA w DF Medica. Analiza wyników pozwala na opracowanie odpowiedniej diety i planu treningowego, który jest dopasowany do potrzeb naszego organizmu. Tutaj http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/ dowiecie się gdzie można wykonać takie badanie.
wicia28

Postprzez login... » Pt maja 26, 2017 3:40 pm

Ja z efektów uzyskanych po zastosowaniu Slimunox,jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć całości nadwag.
login...

Postprzez Karina87 » N maja 28, 2017 9:42 am

Nie ma co się rzucać na szybkie odchudzanie, nie ma takiego. Efekty żeby były stałe to potrzeba czasu, są fajne produkty z aloesu http://mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/forever/ wspomagają odchudzanie, trawienie, metabolizm do tego działają fajnie na skórę, utrzymują ją w dobrej kondycji przez dłuższy czas. Właściwości aloesu są naprawdę korzystne dla człowieka.
Karina87

Postprzez Smoczkidwa » Pn maja 29, 2017 3:16 pm

Siłownia, cardio oraz mniej jeść aby utrzymywać bilans kaloryczny na poziomie ujemnym.
Smoczkidwa

Postprzez login... » N cze 04, 2017 6:35 pm

Foreverslim działa, mogę nawet powiedzieć, że efekty u mnie były powyżej oczekiwań, bo zleciała cała nadwaga. Co najlepsze - po diecie nie wrócił mi ani jeden kilogram, dużo przyzwyczajeń zostawiłam sobie na stałe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tak, że wrocę do wagi z młodości, a właśnie tak jest.
login...

Postprzez login... » Śr cze 07, 2017 4:40 pm

Ja tez jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. W końcu udało mi się uzyskać rewelacyjny jak dla mnie wynik i pozbyć się 14 kg nadwagi
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte