Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez login... » Śr lip 12, 2017 5:58 pm

Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.
login...

Postprzez login... » Pt lip 14, 2017 6:05 am

U mnie diety i głodówki nie przynosiły żadnych rezultatów.Aż do momentu kiedy wprowadziłam Slimunox.Jakoś łatwiej jest mi się odchudzać biorąc te tabletki.Nie jestem wiecznie głodna,nastrój mam dobry.
login...

Postprzez etes » Wt lip 25, 2017 4:22 pm

Czy znacie Slimunox- http://twojanowaFigura.pl ? Czy dzięki niemu zrzuciliście zbędne kilogramy?
etes

Postprzez RamaRama » Wt lip 25, 2017 4:54 pm

A to coś co przytoczyłaś to jest lek czy suplement diety... ? Bo za suplementy to ja serdecznie podziękuję, za bardzo się na nich zawiodłam już.
RamaRama

Postprzez Weronikatym » Śr lip 26, 2017 8:50 am

Zwykły deficyt kaloryczny w zupełności wystarczy
Weronikatym

Postprzez login... » Śr lip 26, 2017 10:20 am

U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.
login...

Postprzez login... » Pn lip 31, 2017 7:42 am

Racja trzeba zmienić wiele żeby osiągnąć sukces.U mnie już ostatnia prosta jeżeli chodzi o odchudzaanie.Ostatnie dwa tygodnie brania Foreverslimu i tylko 1,5 kg do zrzucenia.Teraz będę walczyła tylko o to aby nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.
login...

Postprzez lilka91 » Wt sie 01, 2017 2:47 pm

Pomyśl o cateringu dietetycznym np z www.cateromarket.pl
Slyszałam, ze coraz więcej osób korzysta z cateringu i waga im ładnie spada a dania są bardzo smaczne.
Sama chciałabym zamówić catering bo mam do zrzucenia sporo kilogramów do zrzucenia.
lilka91

Postprzez login... » Śr sie 02, 2017 5:38 am

Moim zdaniem Slimunox to jedne z najlepszych tabletej jakie są doswtępne w Polsce. Oczywiście chodzi mi o tabletki wspomagajace odchudzanie.
login...

Postprzez login... » Cz sie 03, 2017 7:07 am

Ja tez stosowałam te tabletki, moim zdaniem zastosowanie Foreverslimu było najlepszym co mogłam zrobić jeżeli chodzi o odchudzanie. 3 miesiace czasu i waga spadła o 12 kil
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte