Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez login... » Śr wrz 20, 2017 11:41 pm

Moim zdaniem Slimunox jest po prostu rewelacyjny. W końcu moja waga spadłą i to do poziomu o jakim nawet nie marzyłam jeszcze pół roku temu
login...

Postprzez Julita00 » Pt wrz 22, 2017 2:33 pm

Słyszałyście może coś o tym ,że jest taka dieta dąbrowskiej ? Ona polega na detoksykacji organizmu co pozwala na lepsza kontrolę wagi. Ja do tej pory czułam się bardzo ociężale nawet w środku dnia - zmęczenie było wszechobecne . No ale w dzisiejszych czasach nie ma się praktycznie czasu na siebie, jednak ta dieta uwolniła mnie od tego wyścigu szczurów. Czuję ,że mam więcej motywacji do życia.
Julita00

Postprzez Guziczek » N wrz 24, 2017 2:29 pm

Osobiście jestem zwolenniczką stosowania dobrej jakości spalaczy. Tak by były jak najbardziej naturalne i miały wysokiej jakości składniki. Dlatego sądzę, że ten spalacz https://onlyforwomen.pl/glowna/22-burne ... sulek.html , spokojnie wystarczy dla kobiety która chciałaby stopniowo zrzucić zbędne kilogramy. Należy jednak pamiętać , ze te tabletki jedynie wpomagają nasze odchudzanie a nie schudną za nas. Do tabletek musisz dołączyć aktywność fizyczną i odpowiednią diete. Bez tego raczej nie zobaczysz efektów.
Guziczek

Postprzez login... » Pn wrz 25, 2017 9:37 am

a co myślicie na temat Piperyna Max ? ktoś używał? bo ja słyszałam że bardzo korzystnie wpływa na włosy i pomaga spalać zbędne kilogramy :) ale jak macie jakąś wiedzę na ten temat to piszcie :)
login...

Postprzez login... » Pn wrz 25, 2017 4:17 pm

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
login...

Postprzez login... » Śr lis 01, 2017 10:19 am

Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.
login...

Postprzez login... » Cz lis 02, 2017 1:05 pm

Ja zdecydowąłam się na Slimunox i jestem bnardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końću pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam a było to bardzo ważne
login...

Postprzez login... » N lis 05, 2017 9:09 pm

Może Foreverslim jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.
login...

Postprzez login... » Śr lis 15, 2017 2:19 pm

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox
login...

Postprzez login... » Śr lis 15, 2017 4:53 pm

Na pewno podstawa to dobre odżywianie - dieta, która jest niskokaloryczna, ale równocześnie zbilansowana i pełnowartościowa. Dobrym rozwiązaniem może być catering dietetyczny - sprawdźcie sobie, na czym polega dieta z dostawą Warszawa.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte