Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez monikaq » N lis 19, 2017 5:40 pm

A próbowałyście zabiegów kriolipolizy? W Vici Clinic w Krakowie takie zabiegi robią przemiłe Panie - Kasia i Gosia. Są to zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej, które dają naprawdę trwałe efekty. Jeden taki zabieg trwa 45 minut i kosztuje 99 zł. Warto wypróbować.
monikaq

Postprzez login... » N lis 19, 2017 6:25 pm

Mi akurat temat Slimunox wpadł w rękę przez przypadek, postanowiłam kupić i spróbować, dzisiaj uwążam, że to najlepsza decyzja przy odchudzaniu jaką mogłam podjąć
login...

Postprzez Anielka1 » Śr lis 22, 2017 1:28 am

A mysleliście by udać się na wczasy zdrowotne ? Mnie one bardzo pomogły bo wkońcu uważam na to co jem i ile jem. Czuję się znacznie lepiej, teraz już wiem co oznacza w zdrowym ciele zdrowy duch :) Dbajmy o swoje zdrowie kochani bo mamy je tylko jedno a np. odpowiednia dieta to podstawa
Anielka1

Postprzez demeter » Śr lis 22, 2017 3:04 pm

Może trzeba by faktycznie tego spróbować.
demeter

Postprzez login... » Cz gru 07, 2017 6:33 am

Ja również jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie foreverslim.18 kg w 4 miesiące, bo tyle czasu brałem ten środek. Dla mnie rewelacja.
login...

Postprzez login... » Wt lut 13, 2018 11:41 pm

Kupiłam Slimunox bardzo się cieszę że zaufałam temu preparatowi nie zawiódł mojego zaufania pomaga. A ja z dnia na dzień jestem lżejsza co mnie ogromnie cieszy.
login...

Postprzez login... » Śr lut 14, 2018 12:15 pm

Proste a zarazem skuteczne odchudzanie. Nie stosuje żadnej specjalnej diety jednak jem lekko i z umiarem do tego stosuje suplement Foreverslim i sporą dawkę ruchu. Efekty są niesamowicie dobre
login...

Postprzez login... » Pt lut 16, 2018 9:58 am

Wg mnie super opcją na zdrowe i rozsądne odchudzanie jest catering dietetyczny. Ja zamawiam "pudełka" od https://www.maczfit.pl/ i naprawdę jestem zadowolona, zarówno z jakości jedzenia, jak i z jego ilości :) No i najważniejsze - z tego, jak chudnę! :)
login...

Postprzez login... » N lut 18, 2018 6:53 pm

Odchudzanie z Foreverslim rzeczywiście działa. Straciłam w sumie 14 kg w trzy miesiące. Jakoś nie prowadziłam specjalnej głódówki, starałam się jeść racjonalnie. To mi dało w sumie bardzo dużo, ale istotne, że nadal nie wróciłam do złych przyzwyczajeń, jestem szczupła
login...

Postprzez login... » Pn lut 19, 2018 12:34 pm

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte