Wyszukiwanie zaawansowane »

Oczyszczacz powietrza?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Oczyszczacz powietrza?

Postprzez Moniczka12 » Śr sty 18, 2017 6:36 pm

Zastanawiam się nad zakupem takiego oczyszczacza powietrza http://sklep.poradnia.pl/oczyszczacz-powietrza-perfectair-m-k00d1-filtr-hepa-uv-jonizator.html co o tym myślicie, warto takie coś kupić?
Moniczka12

Re: Oczyszczacz powietrza?

Postprzez login... » Cz sty 11, 2018 11:33 am

Sama myślę o oczyszczaczu
login...

Postprzez czekoladowamilka » Cz sty 11, 2018 12:06 pm

Moim zdaniem warto zainwestować w oczyszczacz powietrza Zawłaszcza jeśli jest się alergikiem lub dzieci nimi są.
U nas córka ma alergię na kurz i dzięki oczyszczaczowi lepiej jej się oddycha. Wcześniej był straszny problem z kaszlem, katarem itd.
czekoladowamilka

Postprzez Mirage » Cz sty 11, 2018 1:24 pm

W jakim sensie oczyszczanie powietrza?
Mirage

Postprzez sharona » Pn sty 15, 2018 10:51 pm

Warto inwestować w oczyszczacz tylko co do wyboru bym się nie śpieszyła i dobrze przemyślała bo modeli jest dużo, ciągle pojawiają się nowe i różnią się nie tylko ceną :) jak działa oczyszczacz to tak w wielkim skrócie zasysa z dużą mocą i szybkością zanieczyszczone powietrze (smogiem, alergenami, kurzem) filtruje kilkustopniowo i wypuszcza czyste powietrze. Jakie ma filtry, wydajność, głośność itp. zależy już od konkretnego modelu. Dla wszystkich podana jest wartość CADR - niezależny pomiar skuteczności oczyszczacza. Im wyższy wskaźnik CADR, tym lepszy oczyszczacz powietrza. Godne uwagi modele znajdziecie tutaj http://ranking-oczyszczaczy.pl/ wśród tańszych (200-500 zł) nic wartego kupienia nie ma. Lepiej dołożyć.
sharona

Postprzez Anielka1 » Pt lut 09, 2018 11:16 pm

Warto mieć oczyszczacze powietrza bo one są niezawodne w kwestii filtracji powietrza. W wiekszych miastach to po prostu must have, bo czasem nie da sie wietrzyc pokoju,dlatego taki oczyszczacz jest niezastapiony
Anielka1

Postprzez zebra73 » Cz lis 01, 2018 11:22 am

Oczyszczacze powietrza Alfda sobie sprawdźcie. To urządzenia niemieckiego producenta. Są wydajne i praktyczne. Marka bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Stawiają na energooszczędne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Mają różne urządzenia w ofercie, ale każde z nich jest proste w obsłudze.
zebra73

Postprzez Patiik » Pn lis 19, 2018 4:21 pm

Ja również jak najbardziej jestem za tym, że warto stawiać na dobrej jakości oczyszczacze powietrza jeżeli chcemy w końcu zadbać o swoje zdrowie i również naszych najmniejszych. U nas jest już od kilku miesięcy i różnicę w samopoczuciu oraz też ilości infekcji czy objawów alergii jest dużo, dużo mniej także polecam zajrzeć do oferty sklepu https://www.mwp.biz.pl/ w którym sam kupowałam oczyszczacz i muszę przyznać, że pod względem jakości obsługi i cen nie mają sobie równych :)
Patiik

Postprzez Maria5 » Pn lis 19, 2018 5:11 pm

Od kilku lat używam oczyszczacza powietrza gdy dowiedziałam się, że jestem alergiczką.
Maria5

Postprzez anggela » Pn lis 19, 2018 8:56 pm

Ja właśnie słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat oczyszczaczy powietrza. Na stronie: https://oscarrak.pl/blog/smogowy-poradn ... c-do-domu/ znalazłam ciekawy artykuł o takiej tematyce. Czy myślicie, że warto sugerować się takimi poradami z internetu?
anggela

Powrót do Forum otwarte