Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie

Postprzez januska » Pn paź 30, 2017 3:01 pm

Dziewczyny, nim zaczniecie się odchudzać to doedukujcie się, co jest zdrowe, czego unikać, co za to powinno znaleźć się koniecznie w diecie by uzupełniać składniki mineralne, składniki odżywcze, jednym z takich źródeł rzetelnych jest dla mnie ten blog https://www.eatzone.pl/pl-PL/Blog spora dawka fachowej wiedzy o zdrowym odżywianiu.
januska

Postprzez login... » Pn paź 30, 2017 6:20 pm

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslimu jest po prostu rewelacyjny. Wreszcie nie mam nadwagi i ze spokojem patrzę w przyszłość, bo pozbycie się nadwagi uratowało mnie przed pewną operacją.
login...

Postprzez login... » Pn lis 06, 2017 12:18 pm

Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Slimunox.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.
login...

Postprzez wstręciuch » Pn lis 06, 2017 2:28 pm

Ja myślę że najlepszym sposobem na zgubienie zbędnych kilogramów jest odpowiednie odżywienie, pięć razy dziennie w miarę możliwości o tych samych porach. No i ćwiczenia. Ja myślę o domowej siłowni. Znalazłem stronę http://www.marbo-sport.pl/ Jest tu bardzo duży wybór sprzętu. Żona już wybrała sobie bieżnię elektryczną. Ja zastanawiam się nad hantlami i ławeczką do ćwiczeń.
wstręciuch

Postprzez login... » Śr lis 08, 2017 7:50 pm

Możesz też dużo biegać albo jeździć na rowerze. Kwestia tego, co dla Ciebie wygodniejsze i co bardziej lubisz. Wiadomo, żeby pamiętać też o tym, by mieć na sobie coś, co sprawi, że będziesz widoczna - dla kierowców przede wszystkim. Tu masz tanie opaski odblaskowe http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/samoz ... dblaskowe/ może warto iść w te stronę. Pomyśl o tym.
login...

Postprzez login... » Cz lis 09, 2017 9:18 pm

Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Foreverslim.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.
login...

Postprzez login... » Wt lis 14, 2017 7:12 pm

Ja mogę polecić Foreverslim.U mnie tabletki spisały się dość dobrze waga spadała regularnie przez okres trzech miesięcy żadnego efektu jo-jo nie ma i mam nadzieję że nie będzie.
login...

Postprzez monikaq » N lis 19, 2017 5:40 pm

Wypróbujcie koniecznie kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Chodziłam na zabiegi do Pani Gosi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Już po jednym zabiegu zobaczycie bardzo dużą różnicę.
monikaq

Postprzez login... » N lis 19, 2017 6:16 pm

Można schudnąć tylko trzeba tego chcieć.Ja w końcu po kilku nieudanych próbach zdecydowałam się na Slimunox.I w końcu moja waga spadła do poziomu takiego jaki oczekiwałam.
login...

Postprzez login... » Śr lis 22, 2017 5:33 pm

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte