Wyszukiwanie zaawansowane »

Foreverslim - sposób na odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Foreverslim - sposób na odchudzanie

Postprzez Borsuczka » N sty 29, 2017 8:09 pm

Co sądzicie o zastosowaniu Foreverslim jako tabletek na odchudzanie? Mam do zrzucenia około 12 kilo jakie mi pozostały po ciąży
Borsuczka

Re: Foreverslim - sposób na odchudzanie

Postprzez Zośka » N sty 29, 2017 8:55 pm

przy zastosowaniu diety, ćwiczeń powinno ci się udać bez problemu, tym bardziej, ze jak piszesz chcesz zastosować Foreverslim który uważam za jeden z lepszych środków na odchudzanie
Zośka

Postprzez login... » Pt lut 03, 2017 6:11 pm

Wiadomo bez pracy nie ma kołaczy.Foreverslim jako wspomagacz odchudzania jest super ale podstawą musi być dieta i ruch.Jak się połączy te trzy elementy to na pewno uzyska się efekt taki jaki zaplanujemy.
login...

Postprzez Julita00 » Pt lut 03, 2017 6:20 pm

U mnie najlepiej sprawdziła się bielizna z http://orirose.pl/ mam na myśli tą wyszczuplającą oraz pas poporodowy ,który pomógł mi powrócić do sylwetki sprzed ciąży. Materiał jest bardzo miękki w dotyku,dlatego można spokojnie w nim spać. Dla mnie to świetna opcja ,bo potrzebowałam jak najszybciej wrócić do formy. Wystarczyło mi niecałe pół roku ,także efekty z ich bielizną są zniewalające :)
Wszystko w trosce o maluszków : https://www.fazymazy.com/
Julita00

Postprzez mariolka589 » Pn lut 06, 2017 10:42 pm

Znam to niestety. sama cały czas walczę z waga i jakoś ciężko. Teraz jeszcze ciąża, fakt wiele nie przybrałam ale chciała bym ważyć max 55 kg. Postawie raczej na naturalne suplementy jak https://piperinemax.pl/artykuly/baza-wiedzy . Będę karmić więc wolałabym unikać jakiś dziwnych dodatków.
mariolka589

Postprzez login... » So lut 11, 2017 9:27 pm

Co do Foreverslimu, to ja mogę napisać to, że stosowała go moja koleżanka (przynajmniej tak mówiła) i faktycznie schudła. Ja natomiast idąc "śladem" siostry zdecydowałam się na IQacai i nie ukrywam, że nie zawiodłam się na jagódkach... W 3 miesiące pozbyłam się 12 kilogramów nadwagi
login...

Postprzez login... » Pn lut 13, 2017 2:32 pm

Ja mogę tylko potwierdzić rewelacyjne działanie Foreverslimu.Na mnie zadziałały super spadek wagi to aż 14 kg.
login...

Postprzez login... » Cz lut 16, 2017 2:07 pm

Moim zdaniem tabletki to niezbyt rozsądny sposób... Zdecydowanie lepiej jest odżywiać się zdrowo i regularnie. Ja osobiście stosuję dietę pudełkową, tzn. zamawiam tani catering dietetyczny Kraków, w ten sposób schudłam już 6 kilo :)
login...

Postprzez login... » So lut 18, 2017 10:28 pm

Mi też się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.
login...

Postprzez login... » Pt mar 03, 2017 8:59 pm

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim, w końcu moja waga jest normalna, taka jak powinna byc, a nie to co było wczesniej, że jeszcze parę kg i bym mogła się ważyć na przemysłowej...
login...

Następna strona

Powrót do Forum otwarte