Wyszukiwanie zaawansowane »

Foreverslim - sposób na odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Foreverslim - sposób na odchudzanie

Postprzez login... » N paź 01, 2017 4:48 pm

Zdecydowanie Foreverslim ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.
login...

Postprzez login... » Cz paź 05, 2017 4:33 pm

U mnie po trzech tygodniach brania Foreverslimu waga spadła o 3,5 kg.Obwód w pasie też się zmniejszył.Bardzo się cieszę bo po raz pierwszy od wielu lat widzę efekty odchudzania.Wcześniej odchudzanie nie przyniosło pożądanego efektu.
login...

Postprzez login... » Pn paź 09, 2017 3:19 pm

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując połączenie diety, ćwiczeń i foreverslim. Szczególnie pomocny okazał się on w zakresie blokady chęci podjadania
login...

Postprzez Dominikas » Wt paź 10, 2017 8:02 pm

Ja zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim po tym jak przeczytałam informacje na http://swiatzdrowiaiurody.pl I okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem W końcu pozbyłam się nadwagi
Dominikas

Postprzez login... » Pt paź 13, 2017 5:47 pm

W moim przyapdku skutecznośc przeszła moje oczekiwania. Kupując Foreverslim liczyłam na 8-9 kg spadku wagi, co było może nie do końca spełnieniem marzeń, ale i tak dużym postępem, a tu niespodzianka. 12 kg mniej w 3 miesiące...
login...

Postprzez login... » Śr paź 18, 2017 4:24 pm

Pierwsze efekty po Foreverslimie można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Foreverslimu i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.
login...

Postprzez login... » So paź 21, 2017 6:48 pm

A moim zdaniem podstawa to dieta, a taki suplement może co najwyżej wspomagać. Jak ktoś się będzie objadał, to niestety takie tabletki same niczego nie zrobią... Wiem, że do diety trudno się zmobilizować czasami, ale bez tego naprawdę ani rusz. Ja np. sobie zamówiłam tzw. pudełka, czyli catering dietetyczny i w ten sposób utrzymałam dietę. Ofert tego typu na rynku jest wiele, kilka firm przetestowałam, ale najlepszy catering dietetyczny ma moim zdaniem firma MaczFit.
login...

Postprzez login... » N paź 22, 2017 7:43 pm

Zdecydowanie Foreverslim ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.
login...

Postprzez login... » Wt lis 14, 2017 2:19 am

Branie Foreverslimu ma na celu oprócz zredukowania wagi także wprowadzenie trwałych zmian aby już nigdy więcej nie przytyć.Więc jeżeli udało się schudnąć to znaczy żę udało ci się również wprowadzić zmiany jeżeli będziesz się ich trzymać to kolejne opakowania Foreverslimu nie będą już ci potrzebne.
login...

Postprzez login... » Wt lis 14, 2017 7:21 pm

Żeby Foreverslim, na Ciebie fajnie zadziałała właśnie potrzebujesz do niego diety i ruchu, jest to wspomagacz w odchudzaniu, nie wierze że bez niego schudłabym 13 kilogramów w 3 miesiące, i to bez żadnego efektu jojo,jestem juz rok po skończonej kuracji i kilogramy jak spadły tak stoją w miejscu
login...

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte